UYARIYORUZ!

Evde Nedime Bilekliği Ek İşi

Bildiğiniz gibi düğün organizasyon işleri yapan firmalar bütün malzemeleri düğün yapmak isteyen kişilere için hazırlar. Ancak bu kadar bu işleri kendileri yapmazlar, ihtiyacı olan insanlara avantaj sunarlar. Böylece hem çalışmak isteyenler hem de kendileri önemli oranda gelir elde eder.

Nedime bilekliği işi veren firmalar ailesine katkı sağlamak isteyen herkese ayrıcalık sunar. Sizlerin de çalışmak için araştırma yaptığına göre ve bu işle ilgilendiğiniz ve bu işten sebeplenmek istediğinize göre sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

Nedime kimdir?

Bazı insanlar nedime ne demektir, bilmeyebilir. Evlenme yaşına gelmiş genç kızların düğün esnasında kına gecesinde, kısacası düğün bitene kadar eşlik eden ona yardım destek veren diğer genç kızlar nedime olarak adlandırılır. Bu kızların kollarına özel el yapımı bileklikler takılır. Bunlara da nedime bilekliği adı verilir. Bu işi yapan yerler, bu işi pazarlayan insanlar bulunmaktadır. Dolayısıyla kimileri bunu eğlence amaçlı olarak bileğine takarken kimileri de bu işten para kazanmak için araştırma yapmaktadır.

Nedime bilekliği

Bunların hepsini yapmak istiyorum, eve ek iş veren firmaların telefon numarası kaç nereden bulabilirim diye düşünmeye başladınız. Ancak nedime bilekliği işi veren firmalar telefon numarası ile iş yapmıyor. O halde bu işin nasıl alacağız, kimler verecek diye düşünmeye başladınız. Hiç düşünmenize gerek yok. Bu yazı altına iş başvurusu niteliğinde kendinizi anlatabilirsiniz. Çünkü bu tür organizasyon işlerini yapan firmalar iş yaptırmak istedikleri zaman elemanları bulmak için sitemizin bu kolaylığını kullanmaktadırlar.

Yani siz çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın, onlar size ek iş teklifi yapar. Çok fazla ayrıntıya girmeyin. Size yapılan iş teklifleri gelince o zaman cevap olarak ya da sormak istediklerinizi telefon numaraları size yazıldığı zaman sorarsınız. Öncelikli olarak evde nedime bilekliği işi yapma hakkını yakalayın. Bunun için de konu altına kaç kişi çalışmak istediğinizi, nerede yaşadığınızı varsa daha önce benzer işler yapıp yapmadığınızı anlatabilirsiniz. Çünkü evlere ek iş veren firmalar tecrübeli insanları tercih etmektedir. Aynı zamanda çok fazla para isteyenlere iş vermezler! Çünkü çalışmak isteyen o kadar çok insan var ki, siz de yine de şansınızı deneyin.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Merhaba. Aydın Nazilli’de yaşıyorum.En az 3 kişilik bir ekiple bu işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. Evde nedime bilekliğini yapma işinize yapabilirim el becerisi var boncuktan tokalar takılarda yaptım çok acil haber bekliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?