Evde örgü kemer işi yaparak para kazanma

Ev hanımları sizlere çok güzel bir ek gelir fırsatı var. Evde örgü kemer işi yaparak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu iş sizin için çocuk oyuncağı tabiriyle söylenebilir. Çünkü hem kullanmasını hem de yapmasını çok iyi bilirsiniz. Bildiğiniz gibi giyim moda son yıllarda herkesin ilgi odağı haline geldi.  Farklı modellerde örgü kemerler piyasaya sunulmaya başlandı. İşte eve örgü kemer işi veren firmalar sizlere boş zamanlarında para kazandırmak amacıyla bu işi gönderebilir.

eve örgü kemer işi veren firmalar

Mağazalarda görüyorsunuzdur elbiselerin üzerinde pantolonlarda hazır olarak monte edilmiş örgü kemerler boy boy yerini alıyor. İşte bu durumdan karlı çıkmak isteyen hem üretici firmalar hem de çalışmak isteyen ev hanımları veya öğrenciler evde oturdukları yerden harçlıklarını çıkarabiliyor. Böylece ailesi zorlanan geçim sıkıntısı yaşayan insanlar birazcık olsun para kazanmış oluyor. Bildiğiniz gibi Türkiye’nin çalışana öngördüğü ücret çok tatminkar değil. Bu sebeple yeterli maaş alamayan insanlar bazı durumlarda evini geçindirmek de zorlana biliyor. Böyle durumlarda ev hanımı ya da evdeki emekli insanlar aileye destek oluyor.

Evde örgü kemer işi nasıl yapılır?

Yukarıda kısaca açıklamaya çalıştığımız gibi üretici firmalar mecburen elde yapılacak olan kemerlerini çalışmak isteyen insanlara gönderiyorlar. İmitasyon veya gerçek deriden yapılan örgü kemerler yoğun ilgi ile değer buluyor. Aynı zamanda farklı iplerle örülerek de kemer yapılması istenmektedir. Türkiye’nin her noktasında çalışan insanlara gönderilmektedir. Eğer bu işe ilgi duyuyorsanız eve örgü kemer işi veren firmalarla görüşmelisiniz. Onlar sizlere gerekli şartları gönderir siz de beğenirseniz çalışırsınız.

Peki ne kadar para kazanacaksınız, kimler yapabilir, neler gerekiyor? Bu konu hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Bu işi beğendiyseniz evde yapabilirim diyorsanız alttaki iletişim formunu doldurun. Firmalar size işin nasıl yapılacağını ve ne kadar para ödeyeceklerini anlatsın.  Siz de onay verirseniz evden boş zamanlarımızda para kazanmaya başlarsınİz.   Size işin nasıl yapılacağını kısaca şema ile gösterilecektir. Önceleri yavaş  yaparsanız daha sonra eliniz alışır, hızlanırsınız.

Eğer güzel iş çıkarırsanız eve kemer işi veren firmalar sizinle devamlı olarak çalışmak ister. Ancak baştan savma günü kurtarma para kazanma amaçlı çalışırsanız hem size işin tekrar verilmez hem de evde örgü kemer işi son işiniz olur. Bütün bu şartları bilin ona göre başvurunuzu yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Hayırlı günler ben yasemin yıldırım evde örgü kemer işi istiyordum. Elim hızlıdır uzun sure kemer isi yaptim. Ne zaman dönüş yapılır.istanbul üsküdar ferah mahallesi

  2. Ben istanbul üsküdar ferah mahallesinde oturuyorum.esim 22 senedir kemerci bende senelerce evde orgu kemer yaptım elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status