UYARIYORUZ!

Evde Örgü Örerek Para Kazanma

Bayanların en kolay para kazanma yöntemlerinden birisi  örgü örerek nakde erişme olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendini riske atmadan elleri çalışırken gözleri ile dizi izleyip ya da ağzıyla arkadaşlar ile muhabbet edebilecekleri iş mi lazım. İşte bundan yoksun kalmadan kazanabilecekleri bir ek iş var sırada.

Evde örgü işi yapmak istiyorum

Evlere örgü işi getiren kişiler sizin bu taleplere cevap veriyorlar. Hanımlar, bayanlar ailenizin gelirine katkı sağlamak istiyorsanız siz bu işi zaten kolaylıkla evde yapıyorsunuz. Örgü işi yapmak istiyorum diye içinizde mi geçiriyorsunuz o zaman bu yeteneğinizi paraya dönüştürün. Ev işlerinden artan sürede yaptığımız örgüleri satarak yol bulmak ister misiniz? Kim istemez ki. Hele hele bu son zamanlarda ülkedeki döviz yükselmesi sebebiyle gelen zamlar herkesi canından bezdirdi. Mecburen çalışmak iş yapmak gerekiyor. Herkes kendi nispetinde bir şeyler yapmalıdır.

Eve örgü işi veren şirketler

Sizler de örgü işlerinde para kazanın. Örgü işi veren şirketler kişiler sizlere tomarlar kazandıracak. Örgü işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Karar verdiyseniz bu işi yapmak istiyorsanız ne yapmanız gerektiğini anlatalım.

örgü işi yapmak istiyorum

İki türlü çalışma yöntemini bulunmaktadır. Birincisi, kendi yaptığınız örgü işlerini sosyal medya aracılığıyla satabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri resimlerini çekerek altlarına da fiyatını yazıp sosyal ağlarda paylaşıp satma fırsatı yakalayabilirsiniz. Satın almak isteyen kişi sizinle iletişim kurar hesap numaranıza parasını yatırır. Kargo dahil siz de  parasını yatıran kişiye ürünü gönderirsiniz.

İkinci ise,  örgü işi veren firmalar ile iletişime geçmektir. Bu yöntem ile örgü işi yapmak istiyorsanız hemen konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yapın.  Bunlar ihtiyaçları olduğu durumlarda size ulaşır ve size iş teklif eder.

Siz de bu fırsatları değerlendirin. Ailenize para kazandırırsınız. Hemen uyarılar bölümünü okuyun. Ona göre evde örgü yapma avantasından yararlanmaya başlayın.

Sizin yaptığınız el işi ürünler, fabrikasyon kazak, patik, çorap gibi giyeceklerden daha değerlidir. Ayrıca lif örme, evde dantel örgü işi, evde havlu kenarı örgü gibi işler de sizlere verilecektir. Bu sebeple iş başvurusu yapmak için geç kalmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Istabul kartalda oturuyorim.evde örgü işi ariyorum.bayilikta açabilirim.evde de örgü kendim de yaparım.ihtiyaç dahilinde yapacak kişilerde bulabilirim.

  2. Evde örgü örebilirim.her türlü örnek yaparım.kazak hirka hiç farketmez örerim.orgü işi vermek isteyenlereden haber bekliyorum.istanbul kartalda oturuyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?