UYARIYORUZ!

Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Lüzumsuz yere yapılan harcamalar neticesinde gider sorununa çözüm bulamayan insanlar evde paketleme işi yapmak istiyorum, nasıl yapılır, nereye müracaat etmeliyim, diye araştırmaya başladı. Gerçekten de son yıllarda gerek firmalar, gerekse kişiler, kurumlar, kuruluşlar çalışmak isteyenlere doyurucu işler sunmaya başladı. Üstelik bu işlerin bilmek yapmak için tecrübeli olmak gibi özellikler aranmıyor. Eli gözü ve sayı bilgisi yeterli olan belli yaştaki insanlar paketlemelerden yüklü miktarda para kazanabiliyor. İstanbul’da paketleme işi veren firmalar başta olmak üzere her yerden iş alabilirsiniz.

Paketleme işi veren firmalar sizlerin de para sorununa çözüm bulabilir. Bu sorunu çözmek için hangi aşamalardan geçilmeli, neler yapılmalı kısaca süreçten bahsedelim. Böylece siz de uygun zamanlarınızda evde paketleme işi yaparak yüklü miktarlar elde edebilirsiniz. Üstelik bu işi yapmak için herhangi bir iş yerine veya kuruma kuruluşa gitmemize gerek yok. Firmalar gerekli durumlarda sizlere paketlenecek ürünleri evinize kadar getirip teslim ediyor. Siz de yine zaman dilimini kendiniz ayarlayarak yavaş yavaş bu işi yapıyorsunuz.

paketleme işi yapmak istiyorum

Paketleme işini nereden bulabilirim, nasıl müracaat etmeliyim, diye düşünenlere de şu bilgilendirmeyi yapabiliriz. Basit paketleme işleri herkese gönderilmez.  Yaşadığınız bölgelerde eve paketleme işi veren firmalar mutlaka vardır.  Öncelikli olarak evde paketleme işi istiyorum diyenlerin yaşadıkları çevreyi en iyi şekilde tanıması incelemesi gerekmektedir. Çünkü işin doğası gereği yakın bölgelerdeki eve ek iş veren kişiler ile temas geçmek daha uygundur. Bu  işi almak ödemeyi kabul etmek daha fazla kazanmak için bu fırsatlar değerlendirilir.  Ancak sadece kendi yaşadığınız bölgedeki paketleme işi veren firmalar ile görüşmek, anlaşmak onlardan iş almak yeterli değildir. Bazı durumlardan Türkiye genelinde  paketleme işi veren kişiler ile görüşme durumları da yakalayabilirsiniz. Çünkü her sektörün teknolojiye uyum sağladığı gibi kargoculuk sektörü de insanların bu konudaki ihtiyacına çare olmak için hızlı gelişmeler göstermiştir.  Yani uzak yakın ye herhangi bir olgu tamamen ortadan kalkmıştır. Bunu da kargo firmaları başarmıştır.

İstanbul’da paketleme işi veren firmalar beceri durumlarınıza uygun çalışmalar gönderebilir. Eğer Kayseri’de yaşıyorsanız Kocaeli den işler gönderilebilir. Başka örnek, Erzurum’da, Samsun’da yaşıyorsanız size Denizli’de çarşaf paketlemesi gönderen tekstil firması ile iletişime geçebilirsiniz veya farklı örnekler oluşabilir. Bu durum sizin isteğinize ve azminizi bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Kısacası evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler bütün alternatifleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirmesi gerekir. Sitemiz bu amaçla sizlere fırsat sunmaktadır. Hem paketleme işi veren firmalar hem de evde paketleme işi yapmak isteyen insanlar sitemizin oluşturma görevinden faydalanabilir.

Eğer eleman ihtiyacınız varsa evde paketleme işi vermek istiyorsanız aradığınız şartları yazabilirsiniz. Buna göre evden para kazanmak isteyenler sizin taleplerinize cevap verebilir. Tam tersi eğer uygun zamanlarınızda çalışarak ailenize destek olmak borçlarımızı ödemek ve  ekstradan gelir elde etmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum, diyorsanız sizler de aynı şekilde kendi bireysel özelliklerinizi varsa çalışmak isteyen kişi sayısının ve diğer ön bilgileri iletişim formuna yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Esma Çınar ben evimde paketleme etiket yada mandal kürdan kalem işi gibi işler yapmak istiyorum telim 05535533407 dönerseniz sevinirim 4 bayanız ve acil bir iş yapmamız gerekiyo

  2. 2kisiyiz evde bütün ek işleri yapabilme kapestemiz var ev hanimiyiz boş vaktimiz çok memnun kalicaginizin garantisini verebilirim telefon ile ulaşabilirsiniz email kullanmıyorum 05061755652

  3. Merhabalar evde paketleme işi arıyorum ve bu ise ihtiyacım olduğundan dolayı birkaç kişi ile çalışacağım boş vaktimiz olduğu için bu işle rahatlıkla meşgul olabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Bu tarz işlere ihtiyacım var lütfen dönüş yapın İstanbul Üsküdar Beylerbeyi de oturuyorum

  5. azimle bir şeyler yapmak ve bu uğraşıları kazanıma dönüştürmek için siparişlerinizi bekliyoruz… işinizi bize verin ,gerisini merak etmeyin… istanbul…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?