UYARIYORUZ!

Evde Parça Başı Ek İş Yapmak

Türkiye işsizlik rakamları açıklanıyor. Açıklanan rakamlar çok iç açıcı gözükmüyor. Sebebi de sürekli olarak yeni işsizler ortaya çıkmasıdır. Buna çözüm olması amacıyla evde parça başı ek iş yapmak isteyenlere çalışma fırsatları sunuluyor. Biliyoruz ki en doğrusu sabit düzenli olarak yapılabilecek bir iş sahibi olmak gerekiyor. Ancak istediği işi bulamayan ya da yeteri kadar maaş alamayan insanlar sevdikleri mevkilerde ya da beğenmedikleri çalışmayı yapmak durumunda kalıyorlar.

Ayrıca evde boş zamanı olan öğrenci emekli ev hanımı gibi kesirler de evde parça başı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için önemli bir potansiyel teşkil ediyor. İş veren firmalar da bu durumun farkına vardı. Ucuz işçi olarak tabir edilen evdeki potansiyeli değerlendirmek istiyor.  Bu sebeple evlere sayı ile tane ile yapılacak işler gönderiliyor. Bunun karşılığında da belli rakamlar ödeniyor.

evde parça başı ek iş almak

Sizlerde ister işsizler ordusunun bir neferi olun isterseniz ek gelire ihtiyacı olan öğrenci, ev hanımı, emekli veya işsiz insanlar grubunda bulunan hiç fark etmiyor. Parça başı ek iş veren firmaların sunduğu imtiyazların kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza gelebilecek her türlü montaj işleri, paketleme işleri, kutulama işleri sizlere gönderilir. Fason iş olarak adlandırabileceğimiz parça başı ek işler akmasa da damlıyor hesabı sizlere bir nebze olsun rahatlama fırsatı sunuyor. Üstelik bunun için de sabah erkenden kalkıp yol almanıza, işe gitmemize, yol parası ödemeniz, yemek parası ödemenize gerek kalmıyor. Sadece boşlukları değerlendirerek zamanımızın kazanca dönüşmesine fırsat veriyorsunuz.

Ben de evde parça başı ek iş yapmak istiyorum. Nereden bulacağı,  nasıl alacağım diye düşünmeye başladınız. Bu oldukça güzel bir düşünce. Çünkü çalışmak ayıp değil. Para kazanmak herkesin en doğal hakkıdır.  Zaten hiç kimse yeterli seviyede maaş olsaydı ek iş ek gelir aramaz.

Dar gelirli vatandaşlar kendilerine tutuşturulan 3-5 kuruşa tenezzül etmek zorunda kalmazdı. Bunun sonucunda da maaş yetersiz gelince evde hanımına çocuğuna ya da emeklilere ek gelir fırsatı sunan fason ek işler aramak derdinde kalmazdı.

Bu durum paraya ihtiyacı olan insanların ayıbı değildir. Ülkesini ideal  şekilde yönetmek zorunda olan, insanlara yeteri kadar maaş fırsatı sunamayan yöneticilerin, ekonomistlerin ya da işverenlerin ayıbıdır. Kısaca sizler evde parça başı ek iş almak istiyorsanız bu yazının altına çalışmak istediğinizi belirten yazılar yazın. Eve parçabaşı ek iş veren firmalar sizlerin alt taraftaki forma bırakacağınız mail adresinize iş teklifleri sunulabilir. Siz de uygun olanları beğendiklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. İzmir’de yaşıyorum. Evde yapılabilcek ek iş paketleme yada parça başı yada benzeri iş yapmak istiyorum. teşekkürler

  2. İşe çok ihtiyacım var ankara Çankaya da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?