UYARIYORUZ!

Evde Pergel Takımı Paketleme İşi

Pergel takımı paketlemesi  tam sizin aradığınız parayı kazandıracak türden. Hemen ayrıntılara girelim. Pergel paketleme işi nasıl yapılır? Nereye müracaat edilir?  Pergel takımı hazırlama işi veren ithalatçılar  itinalı çalışacak eleman alıyor. Yurt dışından ithal ettikleri ürünlerin hazır kutular içine yerleştirilmesi gerekiyor. Bunu yapacak insanlar kısa süre içerisinde gözle  görülür bir girdiye tanık oluyor.

Pergel paketlemesi nasıl yapılır

Yurtdışından ithal edilmiş ürünlerin hızlı bir şekilde kutulara yerleştirilmesi paketlenmesi esasına dayanan ek iş için öncelikle iş veren firma, kişi, kurum ya da kuruluşlarla iletişim kurmanız şarttır. Bunu nasıl yapacaksınız? Firma size birlikte iş teklifi yapması gerekiyor.  Eksi klasik çalışma mantalitesi yok artık. Sizler istiyorsunuz ki  pergel paketleme işi veren firma ile doğrudan görüşün, pazarlık yapın, anlaşın. Ancak maalesef bu şekilde çalışma sistemleri yok.

Pergel seti paketleme işi

Eve ek iş veren firmalar ihtiyacı olan kendisi arayıp buluyorlar. Çünkü telefon numaralarını paylaşamıyorlar. Herkes bir de aramaya başlayınca telefonlar iptal oluyor. Bu sebeple çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken en mantıklı yol bu yazının altına iş başvurusu yapmak maksadıyla yorum doldurmaktır.

Ek iş istiyorum

 Ek iş istiyorum diyorsunuz ama nereden ve nasıl iş bulacaksınız? Alttaki yorum bölümünden kendinizi anlatacaksınız. Çalışmak istediğinizi yaşadığınız bölgeyi, kaç kişi olduğunuzu gibi konuları bahsederseniz açıklayıcı olur. Firmalar size iş teklifi yapar, pazarlık yapar. Siz de fiyatı uygun bulursanız işi alırsınız.  Sizin buraya başvuru üzerindeki yazıda iletişim adresi olarak mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Onlar size mail atar. Gerekli şartları oradan gönderirler. Siz de yine cevap  mail aracılığı ile verirsiniz. Size takım parçaları gönderilir, ürünlerinin paketlenmesi için hazır kutular gönderilir. İstenilen zamanda pergellerin bitirilmesi gerekir. Siz de yaptığınız pazarlık neticesinde pergel başına 30 kuruş, 40 kuruş civarında gelir elde edebilirsiniz. Toplam kazancınızı buna göre hesaplayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Mrb.istanbul Avcılar dan 10 kişilik ekibimle pergel paketleme işine talibiz. Ürünleriniz zamanında eksiksiz olarak teslim edilir. Saygılarımla.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?