UYARIYORUZ!

Evde püskül bağlama işi

Türkiye tekstil sektöründe de dünya genelinde söz sahibi ülkeler arasında yer almaktadır. Özellikle kadın giyiminde bazı kıyafetler püskül ile kombin yapılmaktadır. Siz de püskül bağlama boş vakit dolgusu sayesinde günü kurtarmak isterseniz konunun ayrıntılarına girelim. Püskül yapma ve püskül bağlama şeklinde tanımlayacağımız bu ek geliri bayanlar çok iyi bilir. O zaman bu kolay ek iş  sayesinde sizler de evinizde çayınızı yudumlarken, dizileri izlerken, arkadaşınızla, dostunuza muhabbet ederken cüzdan kabartmaya ne dersiniz?

püskül bağlama işi

Korkmayın başınıza püsküllü işler açmak istemiyoruz.  Size kazandıracak fırsatlardan haberdar ediyoruz. Tek başınıza çalışmak istemezseniz arkadaşlarınızı çağırın komşularınızı harekete geçiririm. Bu işi alın ve eğlence ile mutluluğunu yaşayın.  Her dönem olduğu gibi bu sene de en çok ilgi gören ek işler arasında  püskül bağlama akımı gelmektedir. Firmaların size sunacağı bu kazanç kapısı ihtiyacınız olan paraya kavuşmanızı destek sağlayacaktır.

O halde nasıl iş alacağınızı kısaca özetleyelim. Siz de bu fırsatı değerlendirin kulvarda yer edinmeye başlayın. Püskül bağlama oldukça iddialı akkçe deposu olduğunu söyleyebiliriz. Bu kişiler  bazı püsküllü kıyafetleri aksesuarınız sizlere yaptırmak istiyor.  Evet püskül aksesuarı yapacak kişiler özellikle potansiyel olarak ev hanımları olduğunu sizler de tahmin edersiniz. İddialı olan beyler de bu işi talep edebilir. Fakat bizim tavsiyemiz püskül bağlaması daha çok ev hanımları yönünde tercih kullanmasıdır.

Süs eşyalarında, çocuk kıyafetlerinde, kadın aksesuarlarında, çantalarında püskül oldukça önemli bir aksesuar olunca bu işi yapan kişilere büyük umutlar kazandırıyor. Ben yapmak istiyorum çok sevdiğim bir iş, diye düşünen bayanlar hemen değerlendirmek için iletişim formuna bu işi yapmak istediğini belirten başvuru yazıları yazınız. Sektörde sizlere ihtiyaç olması halinde püskül bağlama gönderecektir.  Sizde 1200 lira civarında kişi başı bol nakit akılına katılımından faydalanmaya ne dersiniz? Kimse hayır demez.  Özellikle de paraya ihtiyacı olan hanımlar eşinize katkı sunmak için hemen siz de bunu yapmak için talepte bulunun.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. Bilecik’te yaşıyorum, evde yapabileceğimiz iş arıyoruz, el becerisi yüksek bir çekirdek aileyiz.

  2. Evde ek işe ihtiyacimvar temiz ve titiz yaparım işimi elimde hızlıdır antalya etilerde oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?