UYARIYORUZ!

Evde raptiye kutulama işi

Ev kirasını ödeyemiyor musunuz? Çocuklarınıza yeteri kadar harçlık veremiyor musunuz? Cevabınız “maalesef” ise size  raptiye kutulama işi ile soluklanma opsiyonu, demek isteriz. Ek gelir alanından faydalanmak isteyenlerin imdadına koşacağını umduğumuz basit ancak  getirisi fena sayılamayan çalışma ortamına girmeniz lehinize olacaktır.

Raptiye paketleme de boş zamanlarında para kazanmayı hedefleyen herkese  büyük umut olacaktır. Üniversite öğrencileri harçlık dilenmekten bıktıysanız, gençliğinizi doya doya yaşamak istiyorsanız, annenizden babanızdan yeteri kadar maddi destek alamıyorsanız işte size inanılmaz fırsat! Emekliler devletin verdiği ücret isteklerinizin ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yetmiyorsa belki size ilaç olabilir. Ev hanımlarımız ya da inim inim inleyen işsizler… Buyurun işe talip olun eve raptiye paketleme işi veren firmalara çığlığınızı duyurun.

raptiye işi

Hemen bu işi veren aracılar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Eğer size ihtiyaçları olursa ve bu işi yapabileceğinize ikna olurlarsa sizinle iletişime geçerler. Siz de evde raptiye paketleme işi sayesinde önemli bir kazanç elde edersiniz.

Boş zamanı herkesin vardır, olmasa bile para kazanmak için mutlaka bir boşluk bulunur. Özellikle ev hanımları çocuklarını okula gönderdikten sonra ev işlerini topladıktan sonra televizyon izlemek dizi izlemek yerine bu işi yapabilir.

Raptiye kutulama işi nasıl yapılır

Üretici firmayla iletişim kurduktan sonra sizinle anlaşma sağlanırsa size bir çuval dolusu raptiye gönderilir. Minik kutuların içine sayılarak yerleştirilmesi gerekir. bazen 20 bazen 50 bazen de 100 tane raptiye okunması istenmektedir. İşini bitirdikten sonra firmaya haber verirsiniz. Firma size yakın bir bölgede ise gelir elden işi teslim alır. Eğer uzakta bir yerde iseniz kargo ile size iş gönderilir. Yine kargo ile siz de işleri raptiye kutulama işi veren firmalar adresini gönderirsiniz.

Evde raptiye paketleme işi yaparak kaç lira kazanabilirim diye düşündüğünüzü biliyoruz. Bu sorunun cevabı da yine sizin çalışma azmimizi ya da el çabukluğu uzak göre değişir. Ancak evde bir ev hanımı 4-5 saat kadar bir boşluk oluşturarak raptiye hazırlarsa ortalama kazancı ayda 500 – 600 kadar olur.

Evde başka insan varsa ya da çalışma saatiniz daha fazla ise geliriniz buna göre artacaktır. Bu çalışmayı almak için nereye müracaat etmeliyim? Bunun için bu yazının altına kendinizi anlatın ama hususi bilgilerinizi paylaşmayınız. İletişim kanalı olarak da mail adresinizi yazmak kafidir.

Bir önceki yazımız olan Çocuk bakıcılığı yapmak başlıklı makalemizde evde çocuk bakıcılığı işi, Evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum ve Evde çocuk bakıcısı arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Merhaba Isparta merkez Fatih mahallesinde ikamet etmekteyim ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. iyi günler evimde raptiye paketlemek istiyorum günün her saati uygunum ben bu işi en iyi şekilde yaparım iyi günler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?