UYARIYORUZ!

Evde Sarma-Dolma İşi

Hormonlu yiyeceklerden bıkan insanlar ev yapımı yemeklerin satıldığı restoranları tercih etmektedir. Bu restoranlar da evde sarma dolma işi yapmak isteyen insanlara kolaylıklar vermektedir. Bütün yemekleri kendileri yapmak imkansızdır. Ev yemekleri, bu yemeklerin gerçekten özveriyle çalışan insanlar tarafından yapılması gerekir. İçine sevgisini katılması, emek harcanması ve lezzet katılmalıdır. Bu şekilde çalışan özel lokantalar bulunmaktadır. Bunlar sarma dolma işlerini hazırlamak isteyen evde çalışan insanlara verirler. Bu insanlar da her gün düzenli olarak anlaştıkları restoranlara lokantalara ev yemekleri yaparlar.

Sarma-dolma işi veren lokantalar

Elbette Türk mutfağında olmazsa olmaz yemekleri arasında sarma dolma ve özellikle yaprak sarması en çok tercih edilen lezzetler arasındadır. Herkes mükemmel tatlara bayılır. Üstelik bunu da herkes yapamaz. Evde ek iş yapma düşüncesinde olan ev hanımlar, ailemizin katkı sağlama düşünceniz varsa evlere sarma dolma işi veren lokantalar restoranlar ile anlaşabilirsiniz. Size yakın restoranlar size önemli gelir kaynağı olur.

Evde sarma dolma işi yapmak istiyorum

Nasıl yapacağınızı kısaca anlatalım. Öncelikli olarak çevremizden başlamanızı tavsiye ederiz. Lokanta restoranlarla direk görüşme yapın. Güzel sarma yapmaya karar verdiyseniz, yapabiliyorsanız örnek çalışma yapabilirsiniz. Tanınmış bilinmiş marka olmuş restoran ve lokantalar ile görüşün. Becerikli olduğunuzu ev yapımı sarma dolma işi yapabileceğimizi söyleyin. Mutlaka size bu işi vereceklerdir.

Samimi söylüyoruz ki, bu işi yapacak insanlar nerede ise kalmadı. Sarmalar hazır küçük pratik makinalarda yapılır oldu. Ancak hiç lezzeti yok. Siz bu işi gönüllü olarak evde yapmak isterseniz size istediğiniz ücreti öderler.

Eve sarma-dolma işi veren firmalar

“Ben dışarıya gidip lokantalar restoranlar arasında dolaşamam daha kolay bir yöntem arıyorum” diyorsanız, sitemiz size yardımcı olacaktır. Nasıl yardımcı olacak? Bu yazının altına, yaşadığınız bölgeyi yazarsanız nerelere sarma dolma temin edebileceğinizi özetlersiniz. Sarma dolma işi veren firmalar size iş teklif eder. Bütün malzemeleri onlar sizi temin eder. Siz sadece evde uygun zamanlarda yemek hazırlamanız gerekir.

evde sarma dolma işi

Unutmamanız gereken en önemli konu, düzenli olarak bu işin yapılması gerekir. Bazen yapıp bazen işim var, derseniz sizinle tekrar çalışmak istemezler, başka birini bulabilirler. Bu sebeple restoranın işletmenin müşterilerini düşünmeniz gerekir. “Bugün sarma yok” diyemezler. O halde ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız sarma dolma işi yapma şansını yakalayabilirsiniz. Kültürümüzün en değerli yiyeceklerinden ihtiyacı olan lokantalar, restaurantlar sizlere iş teklifi yapması için zemin oluşturun.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

  1. Evde sarma ve her türlü meze salata börek kek kurabiye yaparım istanbul bahcelievler de oturuyorum

  2. İzmir Karabağlar semtinde yaşıyorum yaprak sarması konusunda çok hızlı ve iyiyimdir evimde bu işi yapıcam

  3. Slm evde sarma mantı ve ev yemekleri yapabilirim ve acil ihtiyacım var şirketlere lokantalara kafelere v.s yerler

  4. Merhaba ben ev yemekleri konusunda cok iyiyim evde su boregi sarma tatli ve her turlu ev yemegi yaparim bu konuyla alakali desteklerinizi bekliyorum tesekkler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?