UYARIYORUZ!

Susam paketleme işi

Güzel, temiz, lezzetli bir ek gelir şansı olan susam paketleme varsayımlarından sizleri de haberdar etmek istiyoruz. Herkesin kıt kanaat geçinmeye çalıştığı, para hesabı yaptığı son yıllarda ailesine birazcık olsun destek olma düşüncesindeki insanlara ek iş fırsatları fena olmasa gerek. Sizlerin de muhtemelen hesapları tutmuyor, faturaları ödemekte sorun yaşıyorsunuz. Bir de her bankadan kredi kartı aldıysanız ve limitlerin hepsini sonuna kadar doldurursanız o zaman doğal olarak evde ek iş yapmak zorundasınız.

eve susam paketleme işi veren firmalar

Böylece çalışmak için çok zamanları olanlar akşamları, gündüz, hafta sonu, part time veya sürekli olarak bu işlerden yapıyor ve arzuladığı gelirleri kazanıyor. Çok pahalı bir ürün olan evde susam paketleme işi ile alakadar olanların nasıl hareket etmesi noktasında ayrıntılara girelim.

Bildiğiniz gibi sabahların pratik kahvaltısı olan simit, susamın en önemli ana malzemesidir. Bu güzel lezzetli çayla birlikte asla hayır diyemeyeceğimiz simit yapımında kullanılan susamı istenilen gramajlarda paketlemek ister misiniz? Bu da soru mu yani der gibisiniz.

Her çeşit gelir fırsatları değerlendirmek isterim, derseniz size şu kısa bilgilendirmeyi yapalım. Eve susam paketleme işi veren firmalar ara ara eleman sıkıntısı çekince size kolay ulaşacak bilgilerinize ihtiyaç duyar.  Herhangi bir eğitim, mezuniyet, kalifiye gibi özellikler aranmadan yapabilirsiniz. Hele hele evde birkaç kişi temiz ve birlikte hareket ederek çalışırsanız geliriniz kat kat artacaktır.

Çok değerli bir besin maddesi olan susam küçük terazilerle tartılmalı ve satışa hazır hale getirilmelidir. Susam sadece simit için kullanılmaz. Evde yapılan poğaça, börekler, tatlıların üzerine serpilir. Ev hanımları bu değerli yiyeceği mutlaka evlerinde bulundurur. Marketlerde küçük ambalajlar içinde satılan bu susamların birileri tarafından satışa hazır duruma getirilmesi gerekiyor. Bu amaçla  susam paketlemesi yaptıran esnaflar çalışmak isteyen kişilere güzellikler yapıyor.

Siz ailemizin geçimine destek olmak amacıyla değişik  iş fırsatlarını araştırıyorsunuz. Biz de sizlere bu konuda bilgilendirme yapıyoruz. Eğer evde ek iş yapmak isterseniz hemen alttaki iletişim formuna başvurunuzu yazın. Sıraya girin ki firmalar ihtiyaçları olması halinde sizin mail adresinize susam çalışası için davet gönderebilsin.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhabalar evde ek işe gerçekten ihtiyacım var kocaeli merkezde oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim🙏

  2. Merhaba susam paketleme işi yapmak istiyorum sultanbeylide oturuyorum ihtiyacım var bu işe 05469633465 geri dönüş yaparsanız çok sevinirim..

  3. İşe çok ihtiyacım var ankara Çankaya da ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?