UYARIYORUZ!

Evde yapboz hazırlama

 Evde yapboz blokları paketlemesi tam size göre. Boş zamanlarınızda eğitici öğretici özelliği olan çocukların dünyasına hitap eden iş fırsatını düşünebilirsiniz. Türkiye genelinde eğitici öğretici oyun setleri üreten satan firmalar evde çalışmak isteyen insanlara para kazanmaları amacıyla iş vermektedir. Eğer sizler de ailenizin gelirine katkı vermek istiyorsanız evden bunu yapabilirsiniz.

Üniversite öğrencileri, emekliler, ev kadınları bu işi boş zamanlarında yaptığı takdirde oldukça kazançlı çıkacaklardır. Yapboz blokları bildiğiniz gibi 7’den 77’ye herkesin ilgisini çeker. Özellikle küçük yaşlardaki çocuklar farklı renk desenlerdeki parçaları birleştirdiği zaman oldukça mutlu olur.  Çocuğun zihinsel gelişimine katkı sağlar. Zeka oyunları üreten firmalar sürekli olarak yaptıkları ürünlerin satışı hazırlanmış olması amacıyla evden çalışmak isteyenlere iş fırsatı sunuyor. Ürettikleri zeka oyunları yapboz parçacıklarının paketlenip satışa hazır hale gelmesi gerekiyor. Bu işi yapmak oldukça eğlenceli zevkli arada bir de kendiniz yorulduğunuz zaman evde ailece yapboz bloklarını birleştirip keyfini çıkarabilirsiniz.

yapboz paketleme işi

Hobi amaçlı olarak da bu işi yapabileceğinizi hatırlatalım sadece para kazanmak için değil topluma kendine faydalı olmak isteyen insanlar  yapboz blokları hazırlama işi veren firmalar ile anlaştığı takdirde kazançlı çıkacaktır. Öncelik elbette ihtiyacı olan insanların yapmasıdır. Çünkü birkaç kişi çalışmadan eve fazla gelir olmadan günümüz şartlarında yaşamak çok zor gibi görünüyor. Bu amaçla evden çalışmak isteyen kişiler isterse bir ekip kurar kalabalık ortamda daha fazla üretim yapılır, para kazanılır. Sizlere de bu işi yapmayı düşünüyorsanız yapmanız gerekeni de kısaca özetleyelim.

Sitemizin uyarılar bölümünü mutlaka okuyun.  Sonra da alttaki iletişim formunu doldurun. Eve yapboz paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları halinde sizin bırakacağınız mail adresine çalışma teklifi gönderebilir. Bu sayede sizde evinizde oturduğumuz yerden ailenize destek sağlarsınız. Ayda 1500 – 2000 lira gibi yol bulma olanağından yararlanırsınız. Üstelik evde çalışacak insan fazla ise bu gelir artacaktır.

Sabahtan kalkıp herhangi bir işyerine gitmeye de gerek kalmaz. O zaman Türkiye’nin neresinde olursanız olun evde yapboz blokları hazırlamak için hemen alt taraftaki iletişim formunu da doldurmayı ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Universite ogrencisiyim baya bos zamanim kaliyor hobi olarak sürekli puzzle yapiyorum paketleme isini de rahatlikla yapabilirim ihtitac halinsw mailimden ulasabilirsiniz.

  2. 4 kişilik ekibim var. Eskişehirdeyim. Hemşirelik bölümü öğrencisiyim. Bu işi titizlikle yapabiliriz. Geri dönerseniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?