Evde yapılacak ek işler

İnsanlar kredi kartları alışkanlıkları sebebiyle tam bir tüketim toplumu haline geldi. Bu sebeple giderlerin sona erdirilmesi karşılanması adına ne derseniz deyin sona erdirilmesi için evde yapılan ek işler araştırılmaya başlandı. Sizler de bu grupta yer alıyorsanız yani bir türlü gelir gider dengesini oturtamadıysanız mecburen bir şeyler yapmak için araştırma yapmalısınız. Çünkü ülkemize son dönemde evde ek iş fırsatları oluşmaya başladı. Türkiye genelinde evlere ek iş veren firmaların sunduğu iş imkanları sayesinde oldukça fazla ek gelir fırsatı bulunmaktadır. Üstelik bu işleri yaparken iş yaptığınızı bile anlamıyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirip para kazanabilirsiniz.

Evde hangi ek işler yapılır? Her insanın kendine özgü ilgi alanı ve becerisi vardır. Doğal olarak evde yapılacak ek işler sizin tercihinize göre şekillenecektir.  Siz hangi alanda kendinizi gelişmiş görüyorsanız ona göre iş yapma imkanınız da oluşacaktır.

Paketleme işleri

Eve ek iş veren firmalar sizin talepleriniz doğrultusunda iş gönderir. Kimisi oya işini sever. Kimisi dikiş-nakış. Kimisi süsleme. Kimisi paketleme işi veya bazıları da sosyal medya uzmanıdır. Dolayısıyla herkesin yapacağı iş kendi özel istek yetenekleri ile belli olacaktır. Türkiye’de son yıllarda en çok tercih edilen ek işler arasında evde karanfil paketleme işi, kına keseleme işi, içerik editörlüğü yapmak, makale yazarlığı yapmak, gelinlik süsleme işi, tesbih dizme işi, boncuk paketleme işi ön sıralarda yer almaktadır.

Bunlar birer örnektir. Siz kendiniz özelliklerinize göre evde ek iş imkanlarına değerlendirebilirsiniz. Örneğin montaj işleri yapabilirsiniz. Paketleme işleri alabilirsiniz. Kokulu taş yapabilirsiniz.  Evde herhangi bir nesne boyayarak para kazanabilirsiniz.

Evde yapılan ek işler

Evde yapılan ek işler sürekli yapılması gerekmiyor. Boş zamanlarımızda yavaş yavaş yapılır ve size akmasa da damlar hesabından para kazandırır. Şimdi sizler Tamam bunları anladık, ancak bize kim işi verecek nasıl iş yapacağız? Eve ek iş veren firmaların telefon numarası kaç onlardan bahset diye düşünüyorsunuz.

Haklısınız sizlere kısaca nasıl ek iş alacağınızı kimlerle diyalog kurmanız gerektiğini söyleyelim.  Evde yapılacak ek işler için elbette evlere iş gönderen firmaların iletişim bilgilerini bilmek şart. Ancak son yıllarda eve ek iş veren firmalar telefon numarası adres paylaşmıyor. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere işverenleri bak duruyor. Bu sebeple sizin yapmanız gereken şudur. Evde yapılan ek işler için alttaki iletişim formunu doldurun. Size mutlaka iş gönderecek bir firma mail adresiniz aracılığıyla ulaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status