UYARIYORUZ!

Evde yastık kılıfı paketleme işi

Ülkemiz tekstil alanında önemli atılımlar yapmıştır. Buna paralel olarak tekstil ürünleri paketleme alternatifleri veren firmalar çoğalmıştır. Bugüne kadar size de farklı tekstil ürünleri para kazanmak fırsatlarını anlattık. Bugün de yastık kılıfı paketleme çalışmalarını yakında takip etmek isteyenlere inanılmaz kolaylıklar burada… Evimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan yastık kılıfları üretici firmalar tarafından gerekli durumlarda evden çalışıp ürünlerin satışa sunulması için hazırlama olanağı vermektedir. Bildiğiniz gibi yurt dışına önemli ihracat kalemleri arasında tekstil ürünlerimiz yer almaktadır. Bunlar da battaniye havlu çarşaf, nevresim, yastık kılıfı ve giyecekler olduğunu söyleyebiliriz.

Her evde mutlaka yedekler dahil olmak üzere onlarca yastık kılıfı kullanılmaktadır.  Son model yastık kılıfları üretilip mağazalarda satılmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.  Bu bağlamda yastık kılıfı paketlemeci teklifçileri yeni ürünlerinin ucuz insan gücü sayesinde yine tüketicilere daha ucuz hale getirilip sunulmak amacıyla evde yastık kılıfı paketleme işi doğmuştur. Amaç hem tüketicilerin daha ucuza bu ürünlerden satın alması amacıyla maliyetin düşürülmesidir.

evde yastık kılıfı paketleme işi

Katlama işlerine,  paketleme işlerine yatkın olan kişiler mutlaka keşfetmelidir. Tekstil fabrikalarına yakın olan insanlar doğal olarak daha avantajlı gibi düşünülse de durum sandığınız gibi değildir. Çünkü üretici firmalar kargo şirketleri ile anlaşarak Türkiye’nin her noktasına aynı fiyata iş vermektedir.

Nerede olursanız olun, sakın “Bu iş bizi gönderilmez. Biz uzaktayız, boşuna heves etmeyelim.” diye düşünmeyin. Firmaların birinci önceliği işlerin zamanında görülmesi ihracata yetişmesi amacıyla düzgün, temiz, işi bilen kişiler ile görüşüp devamlı çalışmak istemeleridir.

O zaman siz de yastık kılıfı kazımları verenler ile iletişim kurmaya çalışın. Bunun için iletişim formu size önemli bir çıkış olacaktır.  Ayda 1200 lira civarında ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler en altta sizler için ayrılmış olan iletişim formunu en iyi şekilde doldursun.  Tecrübelerinizi varsa ekip halinde çalışıyorsanız belirtin. Kişi başı önemli birlikteliği yakalamak isteyenler yastık kılıfı rolüne adapte olmak için gerekli girişimlerde bulunmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. Mrb ben ayse adiyaman besnide oturuyorm ev hanimiyim bu isi surekli olarak yapabilirim tekstil isinden anliyorm gunde 1000 tane paketleme isi yapiyordum lutfen donus yapin

  2. Diyarbakır bağlarda oturuyorum Evde bu işi yapabileceğim zamanım var ekibimle beraber en kısa zamanda paketleriniz hazırlarım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?