Evde zımba montaj işi yaparak para kazanma

Bilhassa elinden montaj işi gelen emeklilere önemli bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Evde zımba montaj işi yaparak büyük gelir sayılacak ek kazanç ister misiniz? Evet, kim istemez ki….

Zaten devletin verdiği maaşlar yeterli değildir. Ayın sonunu zor getiren emekli büyüklerimiz sizlere boş zamanlarınızda ek iş yaparak ailenize çocuklarınıza yuvanıza ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz. O zaman eve zımba montaj işi veren firmaların sizlere ulaşmasına fırsat verin.

Biz de sürekli farklı kolay para kazandıran ek işler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Kendinize uygun olanları araştırın inceleyin, yapabileceklerinize mutlaka müracaat edin.

Burada tanıttığımız ek işler rahatlıkla yapabileceğiniz basit montaj işleri paketleme işleridir. Bugün sırada zımba montajı yaparak nasıl para kazanılır?  Kaç lira para kazanabilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz. Evlere zımba montaj işi fırsatı sunan firmaların işlerini hızlı bir şekilde yapılması için sizlere bazen ihtiyacı oluyor.  Çünkü sizler fazla para talep etmiyorsunuz. Dolayısıyla onlar da kazançlı çıkıyor. Bu sebeple siz de kazanıyorsunuz, iş veren kişiler  de kazanıyor.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizinle haberleşmesi size iş göndermesi için alt tarafta yer alan iletişim formunu başvuru yapın.   Montaj yapılacak zımbaların sizlere gönderilmesine fırsat verin. Böylece ek kazanç kapısının açılmasını fırsat verin. Gerekli her türlü malzeme işveren tarafından sizlere gönderilecek. Sizde elinize alacağınız basit bir tornavida ile gerekli parçaları birleştirip sıkıp zımbanın kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamak. Sizlere işi kabul etmeniz halinde zımbayı oluşturan parçalar gönderilecek. Siz de uygun zamanlarınızda yavaş yavaş montaj yapacaksınız. Bunun karşılığında gelir elde edeceksiniz.

zımba montaj işi

Elbette bu işi sadece emekliler değil öğrenciler ev hanımları ya da hiçbir işi bulamayan olmayan vatandaşlar da yapabilir. Biz emeklilere daha çok yakıştı. Aldığınız için özellikle emeklilerin yapmasını düşündük. Yoksa herkes rahatlıkla yapabilir elinize alacağınız bir tornavida yardımıyla parçaları ortadan birleştirmek herkesin yapabileceği rahat bir iştir.

Evde zımba montaj işi yaparak ne kadar kazanabileceğiniz düşünüyorsunuz. Bu da mantıklı bir şekilde cevap olarak yaptığınız zımba kadar para kazanırsınız. Yani montaj işi için size verilen teklife göre değişir.  Bir tane zımba hazırladığınız zaman 10 kuruş teklif ediliyorsa bir günde kaç tane zımbayı kullanıma hazır hale getirirseniz kazancınız da o kadar artacaktır.

Bu işi yapmak istiyorsanız zımba montaj işi veren firmaların sizinle iletişim kurmasını istiyorsanız hemen alttaki iletişim formunu doldurmaya başlayın. Size uyarımız var. Sakın özel bilgilerinizi, özellikle de telefon numaranızı yazmayın. Telefon dolandırıcılarının mağduru olmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. Evde zımba paketleme işi yapmak istiyorum bolca vaktim var hızlı yaparım manisa merkezde oturuyorum iletişime geçin lütfen

  2. Kocaeli korfez ilcesinde ikamet ediyorum.engelli bir kiz annesiyim.bu is icin iletisime gecerseniz sevinirim.

  3. Ev hanımıyım vr bakmakla yükümlü 3 yaşında bi kızım var işe çok ihtiyacım var lütfen haber veririmisiniz çok zor durumdayız

  4. izmir Selçuk dayım durumum müsait 2 kişiyiz pratik ve hızlıyız bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status