UYARIYORUZ!

Evde zımpara yap harçlığını çıkart

Farklı bir tek gelir fırsatı arayanlara evde zımpara yaparak para kazanmanızı salık vereceğiz. Özellikle ahşaptan yapılmış ürünlerin zımpara ile derzlerinin alınması amacıyla evden çalışacak insanlara ihtiyaç duyulmaktadır.Eğer sizin haberiniz yoksa hatırlatalım. Türkiye’de evden para kazanma dönemi başlamış masraflarını bu şekilde çıkarmaya başlamıştır.

Siteniz güncel olarak kolay para kazandıracak aktif ek işler, sizlere tanıtmaya çalışmaktadır.  Estetik değeri olan ahşap bölümlerinin evden boş zamanlarında zımpara ile güzel bir şekilde parlatacak elemanlara ihtiyaç duyan firmalar uygun kişilerle çalışmak istiyor. Evde zımpara işi veren firmalar ile iletişime geçmek isterseniz sizlere bu konu hakkında önemli ipuçları vereceğiz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlar değerlendirmesi gerekir.

evde zımpara işi

Evde zımpara işi veren firmalar

Evde zımpara yaparak ne kadar para kazanacağınızı düşünmeye başladığınız yapacağınız iş oldukça basit.  Size verilecek olan sehpa, tepsi, biblo gibi evde zımpara yapılması gereken araç gereçler pırıl pırıl olması gerekiyor.

Yapılan iş miktarında size iş teklifi yapılacaktır Eğer işe ihtiyacınız varsa borçlarının ödenmesi gerekiyorsa evde boş zamanlarınızı fazlaysa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Tahmini olarak ayda 1500 lira civarında ek gelir sağlamak isteyenler zımpara işi ile İlgilenebilir.

Eğer sizinle firmalarının iletişim kurmasını istiyorsanız yapmamız gerekeni söyleyeli.  Boşuna zımpara işi veren firmaların telefon numarasını iletişim bilgilerini aramanıza gerek yok.  Bu şekilde çalışma dönemi çoktan kapandı. Şimdi bizim gibi evlere ek gelire aracılık yapan web siteleri ile işler hallediliyor. Yani eleman ihtiyacı olanlar da işe ihtiyacı olan kişiler de sitemizin aracılık hizmetinden faydalanıyor. Bunun için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yok . İster işveren isterseniz çalışmak isteyen iş arayan kişi olun yapmanız gereken bu yazı altındaki iletişim formuna ihtiyacınızı belirtmiştir.

İş istiyorsanız çalışmak istediğinizi açıkça anlatın. Eleman arıyorsanız da nerede yaşadığınızı kaç kişi ya da kaç lira ödeyeceğinizi ayrıntılı bir şekilde işin mahiyetiyle izah edin. Böylece  aktif ek iş fırsatlarından çalışmak isteyenler sizinle iletişime geçsin evde zımpara işi yaparak herkes kazançlı çıksın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katla başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?