Eve çorap katlama çorap paketleme işi veren firmalar

Yaz, kış ayaklar çorapsız olmaz. Çorap firmaları da durmadan insanların ayaklarını soğuktan korumak için çalışıyor. Sadece kendileri değil evde çorap katlama işi yapacak insanlara da para kazandırıyorlar. Elbette dolaylı yönlerden yapılıyor para kazandırma işi.

Çorap kontrol ve temizleme işi

Çorap üreten firmalar üretilen çorapları doğrudan satış yapmazlar. Çoraplarım kontrollerinin yapılması gerekir. Önce çorap kontrol ve temizleme işi yapacak insanlara para kazandırılır. Yani evde çorap temizleme işi yapacak insanlar aranır. Onlara çorapların delik, iplik fazlası olanların temizlenmesi, delik söküklerinin ayıklanması görevi verilir. Yine aynı kişilere kaliteli, temiz, defolu olmayan çorapları paketlenerek satışa sunulması işi yaptırılır.

Demek ki sadece kendileri para kazanmıyor çorap katlama işi veren firmalar ailesine destek olan insanlara da katkı sağlıyor. Şimdi sizlerin “Ben de evde çorap katlamak istiyorum çorap temizlemek istiyorum. Bana iş yok mu” dediğinizi duyar gibiyiz.

Eve çorap katlama işi veren firmaların telefon numarası

Hatta eve çorap katlama işi veren firmaların telefon numarası kaç? Bize de söyleyin, arayalım boş zamanlarımızı değerlendirelim diyorsunuz. Bir zamanlar bu firmalar eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla her yerden telefon numaralarının da olduğu ilanlar paylaşıyorlardı. Ancak ülkemizin işsiz sayısı giderek artması neticesinde yoğun talepten dolayı rahatsız olmaya başladılar. Yani, eve çorap temizleme işi veren firmaların telefon numarası artık kolay kolay bulunamıyor.

çorap katlama

Üzülmeyin başka bir yolu var. Şimdi durum tersine döndü artık. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin iletişim bilgilerinden size iş teklifi yapıyorlar. Yani şansınız hala devam ediyor.

Ailemizin geçimine yardımcı olmak, borçların ödenmesi ne destek olmak istiyorsanız işte size göre bir fırsat! Evde çorap katlama işi evde çorap temizleme işi yapmak için ne yapmanız gerektiğini açıklayacağız.

Eve çorap katlama çorap paketleme işi veren firmalar 2017 yılında da en çok ilgi görecek sektör arasına girdi. Çünkü ihtiyacı Hiçbir zaman bitmez özellikle Kış mevsiminde kalın kaliteli çoraplar bütün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Yazın çorapsız da insanlar dolaşabilir.  Kış, sonbahar  ve ilkbahar mevsimlerinde mutlaka çorap giymesi şarttır. bu ihtiyacın giderilmesi amacıyla çorap üretici firmalar yoğun tempoyla yeni moda çoraplar üretmeye devam ediyor.

Evde çorap katlama işi yaparak para kazanma

Çoraplar özellikle bayanlar için renk renk, desen desen, albenisi olan modeller ile raflarda yerlerini alıyor. Bu kaliteli çorapların satışa sunulana kadar hangi aşamalardan geçtiğini sizler bilemezsiniz. Ancak evde çorap katlama işi yaparak para kazanma imkanı değerlendiren ev hanımları öğrenciler ve emekli büyüklerimize iyi bir fırsattır.

Siz de para kazanmak, bir an önce ek gelire kavuşmak istiyorsanız çorap katlama işi veren firmaların sizinle iletişim kurmasına fırsat vermelisiniz.

Evde çorap katlamak istiyorum

İşte size göre mükemmel bir fırsat sunuyoruz. Hemen konu altına nerede yaşadığınızı, kaç kişi olduğumuzu, tecrübeniz varsa tecrübelerinizi, eğitim durumunuzu yazarsanız büyük avantaj sağlarsınız. İlk sıraya girerseniz firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizin bırakacağınız Mail adresinden iş teklifi yapabilirler.

İnandırıcı, gerçekçi bilgiler paylaşmanız size avantaj sağlayacaktır. Evde çorap katlama işi veren firmalar bu sene de sizlere kazandırmaya devam edecek. Sabırlı olmanız gerektiğini hatırlatalım. Hepinize bol kazançlar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan İzmir'de Evde Ek İş Fırsatları başlıklı makalemizde Ege serbest bölgesi iş veren firmalar, İzmir ek gelir imkanları ve İzmir ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

259 yorum

  1. Konyada oturuyorum çorap temizleme katlama vb. İşe ihtiyacım var 3 ,4 kişiyiz lütfen fırsat verin.

  2. Ben Kocaeli’de oturuyorum evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

  3. Merhaba bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Sivas merkez de oturuyorum teşekkürler daha önce de çalıştım

  4. Istanbul sarigazide oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0530 123 34 60

  5. Sarigazide oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Ankara polatlida oturuyorum iki kisiyiz coral temizleme isini severek yapmak isteriz sizin gibi degerli firmalarla calismayi cok isteriz bize bu firsati verin lutfen

  7. Izmir gaziemirde oturuyorum bnde yapmak istiyorum elim yatkın seriyim iki kişi yapi caz lütfen geri dönüş yaparmisiniz

1 2 3 18

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status