UYARIYORUZ!

Eve pasta siparişi almak

Pastacılık anlayışı giderek değişmeye başladı. Eskiden özel günler için yaptırılan pastalar önceden pastaneye sipariş verilirdi. Pastanede katalogtan beğenilen pastalar satın alınırdı. Şimdi ise başka bir anlayış hakim olmaya başladı. Yetenekli Hanımlar evde özel siparişler kabul etmektedir. Elbette bu özel siparişleri doğrudan kendileri alabildiği gibi pastaneler ile anlaşarak pastaneden de sipariş kabul etmektedirler.

Özgün tasarımı olan, kişiye özgü farklı bir pasta yapılması gerektiği zaman biraz çaba gerektirir. Bu pastaların da doğal olarak fiyatı diğerlerine göre pahalıdır. Pastaneler özel sipariş istendiğinde, zaman harcayan pastaları evde maharetli hanımlara vermektedir. Pasta siparişi almak isteyen hanımlar konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyabilir.

Ailenize destek olmak istiyorsanız para kazanma düşünceniz varsa çocuklarınızın ihtiyaçlarını gidermek için farklı işler arıyorsanız, işte size evde pasta yapabilirsiniz. Hem de çok fazla yorulmadan sevdiğiniz bir işi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işlerden bazıları pasta börek işlerine bayılıyor. Çok farklı tasarımlarla pastalar yaparak kendilerini ifade etmek isteyen bayanlar bulunmaktadır.

pasta siparişi almak

Mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız bu işten gelir elde edebilirsiniz. İki türlü çalışma sisteminiz bulunmakta demiştik. Facebook’ta Instagram’da yaptığımız pasta resimlerini çekerek sipariş almaya çalışabilirsiniz. Bu durum yaşadığınız çevre ile sınırlı kalacaktır. Çünkü uzak noktalara pasta göndermek kolay değildir. Fakat kurabiye türü, kuru pastaları uzaklara kadar gönderme şansınız mevcuttur. Doğum günü, özel günler için yapılan büyük yaş pastaları uzaklara gönderilmesi mümkün değildir.

Özgün tasarım pasta siparişleri

İkinci seçenek ise yaşadığınız bölgeye yakın pastaneler ile görüşmektir. Pastaneler farklı özgün tasarım pasta siparişleri kabul edeceğinizi söyleyebilirsiniz. Meraklı olan insanlar farklı ilginç pasta siparişleri vermektedir. Örneğin hiç düşünemeyeceğiniz, çocukların sevdiği kahramanlar pastası yapmanız istenebilir. Ben10, Örümcek Adam ya da kız çocuklarının sevdiği kahramanların pastası istenebilir. Genç kızların çok sevdiği kahramanların da starların da pasta siparişi verileceğini hatırlatalım.

İlginç farklı tasarımları ortaya çıkarabilecek kişilerin bu işi almasını tavsiye ederiz. Evde pasta siparişi alarak para kazanmak isteyenler bütün bunları göz önüne alması gerekir. Normal pastaları zaten pastaneler yapmaktadır.

Sizler kendinize güveniyorsanız özel siparişleri kabul edecekseniz referanslarınzı, yaşadığınız yeri yazın. Belki de buradan sipariş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?