UYARIYORUZ!

Eyüp ek iş ilanları

İstanbul’un tarihi ilçelerinden birisi olan Eyüp  ek iş imkanları burada yaşayan vatandaşlara ek avantajları getirecek ve çalışarak aile bütçesini destek sağlayabilecek. Türkiye’nin özellikleri İstanbul’un zor geçim şartları sebebiyle evden para kazanmak isteyenlere önemli ipuçları veriyoruz. Sizler de çalışıp ailenize birazcık soluk aldırabilirsiniz.

Eyüp’te eve ek iş veren firmaların sunduğu işler istendiği ve layıkıyla işlendiğinde boş zamanlarınızda önemli miktarda gelir elde edersiniz. Bunu yapmak için arkadaşlarımızla, sevdiklerinizle, eşinizle veya çocuklarınızla hafta sonu veya akşamları çalışabilirsiniz. Çünkü İstanbul’da eve ek iş veren firmalar kolay paketleme, ambalaj, montaj, etiketleme, temizlemek gibi işleri sizlere göndermektedir.

Eyüp evde ek iş

Alibeyköy ek iş veren firmalar

İstanbul’da oldukça fazla sanayi kuruluşu küçük, orta ölçekli firmalar ucuz işgücünü değerlendirmek amacıyla sizlere para kazanmak için ek iş fırsatları göndermektedir. Eğer işe ihtiyacınız varsa evden çalışmak istiyorsanız emekli, genç, ev hanımı  bu fırsatlar size göre. Hemen Alibeyköyde  iş veren aracılar sizlerle iletişim kurması için girişimlerde bulunun. Bunu yapmak için de yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formuna fazla çalımalar istediğinizi belirten e maile gelecek şekilde başvurular yapılır.

Eyüp’te ek gelir imkanları

Eyüp 400 binden fazla nüfusu ile oldukça büyük bir ilçedir. Bu sebeplere burada sizlere iş gönderecek firma sayısı daha fazladır. Eğer para kazanmak istiyorsanız mutlaka size sunulan imkanlar değerlendirin. Kişi başı 2000 lira civarında para kazanma imkanına sahip olmak isteyenler mutlaka şansını denesin. Kaybedeceğimiz hiçbir şey yok. Herkes son zamanlarda bu ek gelir imkanlarını değerlendirmeye başladı. Bir an önce siz de bu ek iş şansını yakalayın.

Eyüp’te ek gelir imkanları farklılık arz etmektedir. Evde yemek yapma, evde turşu, reçel yapmak, gelinlik süsleme, montaj işleri, paketleme işleri tam size göre. Eğer çalışmak istiyorsanız Eyüpteki iş veren firmalara ulaşın. Firmalar doğrudan telefon numarasını uluorta paylaşmıyor. Sadece mail adresi bırakanlara ihtiyaçları olması durumunda iş teklifi yapıyor. Tek başınıza ya da ekip olarak  bu işleri grup halinde  halinde yapabilirsiniz. Sadece emek harcayanlar mutluluğu yakalacaktır ki en kutsal kazanç da budur.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Emekli evhanımıyım 15 sene bayan çoraplarında ambalajcı olarak çalıştım. Kiradayım ve iki çocuğum okuyor ekişe ihtiyacım var tesbih her türlü paketleme işi olabilir.saygılarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?