Galoş paketleme işi veren firmalar

Evde çalışarak en çok para kazandıran ek gelir fırsatları arasında galoş paketleme işi öne çıkmaya başladı. Basit bir iş olması sebebiyle çalışanları yormadan para kazandırması sebebiyle eve galoş paketleme işi gönderen firmalar çalışmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor.

Sizler de tek başımıza ya da çekip halinde çalışarak önemli oranda gelir elde edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacaksınız, kimlerden iş alacaksınız? Nasıl çalışacaksınız? Bu iş nasıl yapılır? Galoş paketleme işi yaparak ek gelir sağlamanın püf noktalarını paylaşıyoruz.

Galoş paketleyerek para kazanmak

Yeteri kadar geliriniz yoksa evde birkaç kişinin geçimini sağlamak için sadece bir kişi çalışıyorsa bu durum yeterli değildir. Mutlaka bazılarının da ailenin geliri ne destek çıkması gerekir. Sizlere hem pratik hem de oldukça kazançlı ek gelir fırsatından bahsediyoruz. Galoş paketleyerek para kazanmak hemen hemen herkesin rahatlıkla yapabileceği ek gelir fırsatlarıdır.

Benim de hoşuma gitti, bu işi yapmak istiyorum. Evde galoş paketleme işinden maaş almak, ücret kazanmak istiyorum, diyorsanız sizlere kısa ipuçları verelim.

Bildiğiniz gibi hastalıkların insan vücuduna geçmemesi, insana temas etmemesi için farklı önlemler alınmaktadır. özellikle sağlık kuruluşlarında ve temizlik şirketlerinde personelin ya da ziyaretçilerin ortamdan etkilenmemesi için ayaklarına galoş geçirilmektedir.

Galoş paketleme işi veren firmaların telefon numarası

Basit poşet ayakkabılara galoş adı verilmektedir. Bunların belli sayılar halinde paketlenerek Satışa hazır hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Eve galoş paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyenlere işin ayrıntıları ile ilgili bilgi vereceklerdir. Siz de  verilen direktifler doğrultusunda aldığınız işi zamanında bitirerek teslim etmelisiniz. Size yaklaşık 10.000 galoş gönderilecek. Bunlar 20, 30, 50, 100 adet şeklinde paketlenecektir. Bunun karşılığında da sizlere belli miktarda ücret ödemesi yapılacaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi
Evde Galoş Paketleme İşi

Evde galoş paketleme işi istiyorum  Paraya ihtiyacı olanlar çalışmak isteyenler hiç alabilmek için ne yapması gerekir. Evlere galoş paketleme fırsatı sunan firmaların sizin çalışmak istediğinizden haberdar olması gerekir. Peki sizin çalışmak istediğinizi firmalar nasıl anlayacak?

Siz galoş paketleme işi veren firmaların telefon numarasını merak ediyorsunuz. Doğrudan arayıp iş almak istiyorsunuz, haklısınız fakat şunu asla göz ardı etmeyiniz. Türkiye’de sizin gibi paraya ihtiyacı olan çalışmak isteyen insan sayısı düşünemeyeceğin kadar fazla.

İşte bu gerçek dolayısıyla firmalar iletişim bilgilerini yani telefon numaralarını ulu orta her yerde paylaşmıyor. Bunun yerine farklı bir uygulama yapıyorlar. Sizin bıraktığınız iletişim bilgilerini ve kişisel bilgileriniz inceleniyor. Çalışmak isteyenlere haber gönderiliyor ve onlara iş veriyor.

Durum bundan ibaret. Eğer sizler de evde galoş paketleme işi yapmak istiyorsanız firmaların dikkatini çekmeye çalışmalısınız. Hemen bu yazının altındaki iletişim formunu doldurun. Çalışmak istediğinizi, paraya ihtiyacımız olduğunu, varsa ekip sayısını, tecrübelerinizi, eğitim durumunuzu, yaşınızı ve diğer bilgilerinizi paylaşın.

İletişim bilgilerinizi de konu için de yazmayı unutmayın! Sitemizin uyarılar bölümünün okumadan formu doldurmayın. Evlere galoş paketleme işi gönderen firmalar sizin taleplerinizi ihtiyacı göre  değerlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

25 yorum

  1. Biz üç kişiyiz evde galoş paketleme veya başka birşey paketleme işi yapabiliriz çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok seviniriz tesekkurler

  2. 20 kişilik ekibimle her türlü paketleme işini yapıyoruz. Ankara Paketleme işi gönderen firmalar iletişime gecebilir

  3. istanbul esenyurtta yasıyorum bu işi rahatlıkla düzgün bir seklde yapablirm geri dönüş yaparsanz memnun olurum…

  4. Evde galoş işi yapmak istiyorum temiz çalışırım 2 kişi çalışırım ve bu işi yapmak isteyen komşularımda var

  5. merhabalar. kahramanmarasta ikametgah ediyorum. 24 yasindayim bu isi yapbilirim. 2 kisiyiz. egitim durumum universite.gercekten paraya ihtiyacim var lutfen geri donus yapip bilgilendirirseniz sevinirim.
    eposta adresim: gamzeveyselask@gmail.com

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status