Gelinlik süsleme işi yaparak para kazanma

Ev hanımlarının oldukça karlı bir para kazanma fırsatı yakaladığı evde gelinlik süsleme işi sizlere önemli fırsatlar sunabilir. El becerileriniz gelişmişse bu fırsatı değerlendirmekte fayda var.

Evde gelinlik süsleme işi nasıl yapılır

Hemen hemen bütün bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde ailenize önemli gelir sağlayabilirsiniz. Maharetli Eller konuşmaya başlayınca Dünya evine girecek olan bayanların en güzel giyeceği olan gelinlik adeta canlanır.

Siz de evde oturduğunuz yerde boş zamanlarını değerlendirerek ailenize önemli bir kazanç sağlamak istiyorsanız bu işler ilgilenebilirsiniz. Hemen hemen her şehirde gelinlik imalatı yapan iş yerleri bulunmaktadır.

Özel tasarım olan gelinlikler uğraş gerektirir. Özellikle kendine özgü farklı bir gelinlik isteyen bayanların olduğunu söylemek gerekir. İşte bunlar senin için kazanç kapısı olarak düşünülmelidir. Çünkü özel tasarım isteyen genç bayanlar süslü, taşlı, işlemeli gelinlikler sipariş ediyor. Durum böyle olunca gelinlik imalatı yapan firmalar evde gelinlik işleme işi yapacak bayanlara ihtiyaç duyuyor. Böylece siz de bu iş sayesinde önemli oranda kazanç sağlıyorsunuz.

Gelinlik süsleme işi
Gelinlik süsleme

Gelinlik süsleme işi ne zaman nasıl yapılır

Titiz çalışan hanımların avantajlı olduğunu hatırlatalım. Çünkü işine özen gösteren, temiz çalışan bayanlara sürekli olarak gelinlik süsleme işi veren firmalar size iş verirse siz de birinci kuralın temizlik, disiplin ve titizlik olduğunu unutmayın.

Evlere gelinlik süsleme işi veren firmalar her şehirde gelinlik üreten yerler bulunmaktadır. Buralara ister bizzat giderek konuşabilirsiniz. İsterseniz telefon aracılığı ile kendilerine yardımcı olacağınızı söyleyebilirsiniz.

Ben bunların hiçbirini yapmak istemiyorum, internet aracılığı ile iş bulmak istiyorum, diyorsanız sitemizin size böyle bir fırsatı sunduğunu söyleyebiliriz.

Nasıl mı? Hem gelinlik işi yapmak isteyenler hem de evde gelinlik süsleme işi arayanlar, konu altndaki yorum bölümüne ihtiyacınızı yazabilirsiniz. İhtiyaç sahibi ister işveren olsun, ister iş arayan bir bayan olsun, birbirimize buradan iletişim kurarak haberleşebilirsiniz.

Evde gelinlik süsleme işinden ne kadar kazanırım

İşin zorluk derecesine göre ya da sizin yapacağınız çalışmaya göre kazancınız ortaya çıkacaktır. Boş zamanlarınız ne kadar, kaç kişi çalışacak, işi veren firma bir cömert mi… Bunlar fiyatın belirlenmesinde önemli etkendir.

Ortalama günde 7-8 saat gelinlik süsleme işi yaparak ayda 1000 liradan fazla kazanacağınızı söyleyebiliriz.

Gelinlik süsleme işi yapmak istiyorum

Evde ek iş yaparak para kazanmak için bundan sonra da farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için araştırma yapacaksınız. Evet, evde birkaç kişi varsa ve bayansa bu işlerden alıyorlarsa ayda 4 bin liraya kadar gelinlik süsleme işinden para kazanacağınızı söyleyebiliriz.

 Gelinlik süsleme işi yapmak istiyorum demek kolaya ama gelinliklerin süslenmesi, taşların yerleştirilmesi maharet gerektiren ince işçiliktir.

Bir önceki yazımız olan Lohusa Tacı - Lohusa Terliği Ek İşi başlıklı makalemizde Evde lohusa tacı işi nasıl yapılır, Evde lohusa tacı işi yapmak istiyorum ve evlere lohusa tacı lohusa terliği işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Gelinlik süsleme işi yapmak isterim severek ankaradayım normalde ögretmenim ama gelinlik işi yapmak istiyorum cünkü severek yapacağım Emin’im mutlaka dönüş yapın lütfen 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status