UYARIYORUZ!

Gemlik ek iş ilanları

Nüfusu 110000 civarında olan Bursa’nın tarım ilçesi Gemlik ek iş tanıtımı görevini üstlendik. Bu ilçede ve çevresinde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları olması halinde neden çalışmasınlar ki…

Bildiğiniz gibi meyve sebze üretimi ve tüketimi son yıllarda çeşitlilik göstermeye başladı.  Özellikle zeytin denilince aklınıza gelen ilk marka ve ilçe Gemlik olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizin lezzetli zeytinlerinin burada yetiştiğini herkes bilir. Dolayısıyla sadece zeytin değil meyveciliğin de burada önemli bir kazanım olduğunu hatırlatalım. Bu sebeple şeftali, elma, armut ve zeytin toplama paketleme işleri başta olmak göz dolduran seneryolar var.

Gemlik ek iş

Zeytinyağı imalatının önemli bir kısmını Gemlik’te bu sektör bir adım öne çıkarmıştır. Sadece zeytin üzerine iş bulmak yeterli değildir.  Bu bölgede biber, patlıcan, domates, bezelye, salatalık, enginar, taze fasulye yetiştiriciliği de oldukça fazla yapılmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin pazarlara ulaştırılması amacıyla toplama paketleme işleri için eleman aranmaktadır.

Gemlik ek iş ilanları sizlere önemli miktarlarda para kazandırır. Bursa’mızın bereketli ilçelerinden birisi  iş imkanlarından faydalanmak için bölgenin işverenleri ile iletişim kurmak gerekir. Burada suni ipek fabrikası ve konserve fabrikaları oldukça önemli istihdam oluşturmaktadır.

Sürekli çalışmak isteyenler aynı şekilde firmaların ihtiyaçlarını takip etmeli onlardan iş almalıdır. Son yıllarda turizm ilçede hızlı bir atılım yapmış buna paralel olarak farklı ek iş fırsatları da ortaya çıkmıştır. Örneğin takı tasarım işleri yapmak isteyen vatandaşlar ilçeyi ziyaret eden turistlere bu ürünlerini satabilir. Kendileri satamasa da turistik hediyelik eşya satışı yapan dükkanlarla firmalarla anlaşıp Gemlik  hakkında bilgi sahibi olabilir.

Eğer sizler de ailenize farklı şekillerde ek gelir fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız bu güzel ilçemizin bereketli topraklarından faydalanabilirsiniz. Eğer restoran ve otel işletmecileri ile anlaşırsanız oradaki müşterilere ev yemekleri yapabilirsiniz. Bunun için mutlaka Gemlik’te eve ek iş veren firmaların sizinle iletişim kurmasına fırsat vermelisiniz. Eğer iş almak istiyorsanız iş taleplerinize alttaki iletişim formuna yazıp geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Gemlikde ikamet ediyorum elektronik teknisyeniyim düzgün bir iş arıyorum elektronikle alakalı her işi yaparim

  2. Gemlikte merkezde oturuyorum üniversite öğrencisiyim evde yapılacak ek iş arıyorum yardımı dokunabileceklerin irtibata geçmesini bekliyorum.

  3. Merhaba gemlikte oturuyorum evde yapabileceğim ek iş istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

  4. Gemlik merkezde ikamet ediyorum evde ek iş istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?