Güngören evde ek iş ilanları

İstanbul ilinin Çatalca Yarımadası’nda bulunan Güngören evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları nelerdir? Çalışmak isteyenler evden hangi ek işleri yapıp para kazanabilir? Bu konular hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Siz de ihtiyacınız olan parayı kazanacak ailenizin rahatlamasına huzur içinde yaşamasına fırsat vereceksiniz.

Nüfusu 400 bine yaklaşan Güngören ilçesi Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Eyüp, Bayrampaşa ve Esenler ile sınırlıdır. İstanbul’un önemli ilçesinde 11 tane mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerin isimleri; Tozkoparan Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Mehmet Nezihi Özmen Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Haznedar, Güven, Merkez Mahallesi, Güneştepe, Akıncılar, Abdurrahman Nazif Gürman, Genç Osman mahalleleri. Bütün bu mahallelerde ikamet eden vatandaşlar Güngören’de eve ek iş veren firmaların kendilerine fırsat vermesini beklemektedir.

Güngören evde ek iş ilanları

Türkiye’de evde ek iş dönemi başlamış para kazanmakta zorlanan evini geçindirmek için ek gelire ihtiyacı olan vatandaşlar İstanbul evde ek gelir imkanları hakkında önemli araştırmalar yapmaktadır. Sitemizde ailesinin giderlerine çözüm bulmak isteyenlere farklı ek iş fırsatları tanıtımlar yapmıştır.  Sizler de ek gelir ihtiyacınız varsa Güngören ilçesinde yaşıyorsanız mutlaka kendinize uygun bir fırsatını değerlendirebilirsiniz. Güngören geçmiş dönemlerde Bakırköy’e bağlı bir köy iken günümüzde hızla büyümüş ve belediye olarak bağımsız bir tüzel kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin farklı illerinden bu ilçeye göç eden yaşayan vatandaşlar yeterli gelir olmadığı zaman ailesine destek olmak için ek iş  aramaktadır.  Evden çalışmak isteyen emekliler kadınlar gençler herkese kendi imkanları ölçüsünde paketleme düzenleme etiketleme montajlama temizleme gibi kolay ek iş fırsatları verilmektedir.

Güngören’de eve ek iş veren firmalar sizlerin taleplerini mutlaka cevap verecektir. Eğer İstanbul içinde diğer ilçelerdeki firmalardan iş almak isterseniz kendinizi anlatın. Çünkü İstanbul içinde gün içinde her yere iş fırsatı verilmektedir. İş almak istiyorsanız mutlaka iletişim formuna kendinizi anlatın. Çünkü Güngören evde ek iş ilanları hakkında sizlere çalışma fırsatı vermek için mail yoluyla bilgi verilecektir. Ayda yaklaşık 1500 2000 lira civarında ek gelir ihtiyacı olanlar tam size uygun bir fırsat verilmektedir. Mutlaka bu fırsatı değerlendirmek için alttaki iletişim formunu en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merter Mehmet Nesih özmende oturuyorum. Evlere verilen işlerden istiyorum. 3 kişiyiz ek gelire ihtyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merter Mehmet Nesih özmende oturuyorum. Evlere verilen işlerden istiyorum. 3 kişiyiz ek gelire ihtyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status