Harita çivisi paketleme işi yaparak para kazanma

Boş zamanınız fazlaysa ekonomiye dönüştürmek yani biraz gelir elde etmek istiyorsanız sizlere evde harita çivisi paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı olduğunu hatırlatalım. Eğer ihtiyacınız varsa sizler de boş zamanlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek bu fırsattan istifade edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi mühendisler, mimarlar ve okulda öğretmenler panolarına bir şeyleri tutturmak amacıyla harita çivilerini kullanırlar. Dolayısıyla toplu iğneye göre oldukça kullanışlı olan ve geri dönüşümü sürekli olan bu materyaller sizlere gelir fırsatı sunabilir.

harita çivisi paketleme işi veren firmalar

Son yıllarda çocukların zihinsel gelişimi için katkı sağlamak isteyen veliler de harita çivileri satın alabiliyor. Tüketimi oldukça yaygın hale gelen bu gereçler para kazanmak isteyenlere fırsat sunuyor.  Eve harita çivisi paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyenlere bu işi gönderiyor. Biz de sizlere böyle bir ek gelir fırsatının olduğundan haberdar ediyoruz. Emekli iseniz ev hanımıysanız öğrenci iseniz işte size ek iş. Boş zamanlarımızda para kazanmak için bir fırsat.

Peki çalışmak istiyorum ancak bu işi nasıl alacağımı bilmiyorum, diye düşünenlere konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verelim. Yurt dışından ithal edilen ya da Türkiye’de üretilen harita çivileri evde çalışmak isteyen insanlara gönderilmektedir. Türkiye’nin hangi bölgesinde, hangi şehrinde, kasabasında, mahallesinde olursanız olun hiç fark etmez. Sizlere iş gönderilebilir.  Önemli olan bu iş istemek. Ve sonunda da firmaların dikkatini çekti evde harita çivisi paketleme işi yapmak isteyenler firmalarla iletişim kurması gerekiyor. Ancak en büyük sıkıntı harita çivisi paketleme işi veren firmalar diğer ekiş veren firmalar gibi iletişim bilgilerini doğrudan paylaşmaz oldu. Sebebi de Türkiye’de işsiz sayısının inanılmaz boyutlara ulaşması diyebiliriz. Yoğun talep karşısında şaşkın olan ek iş veren firmalar doğal olarak bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin iletişim formlarından faydalanıyor. İhtiyaçları olması halinde alt taraftaki iletişim formuna bırakacağınız özel mail adresiniz aracıyla iş teklifi yapabilirler.

Çalışmak istiyorsanız grup halinde bu işi yapabilirsiniz. Ayda kişi başı 1200 – 1400 TL arasında ek gelir kazanmak istiyorsanız. Hemen eve paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek için etkileyici bir dil ile kendinizi tanıtın.   Bu işi alın boş zamanlarınızda birazcık olsun ek gelir sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Silivride ikamet ediyoruz 2 kişiyiz becerikli ve hızlıyız ek işe çok ihtiyacımız ve zamanımız var güvenebileceğiniz de ekibiz geri dönüşünüzü bekliyoruz

  2. merhabalar istanbul bayrampaşa oturmaktayım, harita çivisi paketleme işi yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Merhaba istanbul büyükçekmecede ikamet ediyorum evde iş imkanınızdan faydalanmak istiyorum. lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  4. merhaba hayırlı işler ben adanada oturuyorum paketleme işi yapmak isdiyorum çocuklarım küçük bırakıp işe giremiyorum çok ihtiç sahibiyim duyarlı olursanız çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status