UYARIYORUZ!

Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları

Hatay Antakya evde ek iş ilanları konusunda bilgi vermek amacıyla yaptığımız araştırmalara paylaşacağız. Çok farklı insanları bünyesinde barındıran şehirde çalışmak para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar bulunmaktadır.  Türkiye’nin önemli demir-çelik fabrikalarından birisi Hatay ilimizde bulunmaktadır. İskenderun ek iş ilanları bakımından da avantajlı bir konumdadır. Akdeniz bölgemizde yer alan Hatay’da çalışmak isteyen herkese kısıtlı imkanları ölçüsünde destek vermektedir.

Türkiye’mizin her bölgesinde olduğu gibi bu şehirde yaşayan vatandaşlar da para kazanmak için farklı çıkış yolları araştırmaktadır. Siteniz her ilimize ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Bugün kültürlerin birleşme noktasında hangi işleri yapabileceğinizi özetlemeliyiz.

Hatay ek iş

Tarım alanında oldukça ilerleme kaydeden ilimizde tarım ürünleri ürün ekimi, hasat paketleme aşamalarında elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de kendinize uygun işler bulabilirsiniz. Bazı insanlar fiziksel olarak çalışmayı sever. Biz de bunlara pamuk toplama, buğday hasadı, sebze ekim dikim, meyvecilik toplama, kasalama, paketleme, taşıma nakliyat gibi sektörlerden birinde kendinize uygun varyasyonları yakalayabilirsiniz.

Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları

Meyvecilik alanında da önemli çalışmalar yapıldığı için özellikle turunçgiller toplama,  kasalama, paketleme işleri için eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Portakal, mandalina, limon, greyfurt toplama işlerine gidebilirsiniz. Üzüm yetiştiriciliği de yaygın bir şekilde yapıldığı için üzüm toplama,  paketleme, kurutma aşamalarında eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

Hatay evde ek iş imkanları

Geleneksel ve kültürel özellikleri bulunan Hatay Antakya ilimiz evde çalışmak isteyen hanımlara büyük fırsat sunmaktadır. Evde yemek yaparak para kazanma fırsatı sizler için önemli bir avantajdır. Evde dikiş dikerek, dantel örgü yaparak, kına paketleyerek, gelinlik süsleyerek, çorap katlayarak, tekstil ürünleri paketleyerek rızkınızı bulursunuz.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman nasıl iletişim kurulur, kimlerle görüşülür merak ediyorsunuz. Eğer kendinize uygun bir iş bulmak istiyorsanız birileri tarafından size iş gönderilmesini bekliyorsanız yapacağınız iş çok basittir.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar

Hatay’da eve ek iş veren firmalar sizin bırakacağınız mail adresinize süper teklifler yapsınlar. Siz de size özel gelen teklifleri değerlendirip, uygun olanlara onay verirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizli Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Denizli ek gelir, Denizli ek iş ve Denizli'de eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

72 yorum

  1. Merhaba bende iş yapmak istiyorum. 3 kisiyiz biz katlama paketleme susleme her türlü iş elimizden gelir yardımcı olursaniz memnun kalırım.

  2. her türlü paketleme isi yaparım çok ihtiyacım var lütfen her türlü iş yaparım kına paketleme,balon paketleme ,dolap süsü hatay payasta yasiyorum

  3. Üç kişiyiz ve takı boncuk tekstil ürünleri tesbih işi yapabiliriz. Elimiz yatkın ve hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim. Hatay Antakya da yaşıyorum

  4. denizlideyim ama hatayla bağlantım var 2 üniversite bitirdim evde hangi ek iş olursa talibim 5 kişilik ekibim var

    • Her turlu evde is imkanlarından yararlanabilirim isyediğiniz saatte.Çok hihizliyimdir memnun k alacaginiza e minim biraz acele dönün lütfen ihtiyacım var

  5. kına paketleme nikah şekeri vb gibi işleri yapailiriz 6,7 kişiyiz acil bize dönüş yapabilirmisiniz.

  6. Lütfen dönüş yapar mısınız. Evde yapılacak her türlü paketleme işini yapabiliriz. 4 kişilik grubuz .

  7. Hatay Kırıkhan da oturuyorum bende evde birşeyler yapmak istiyorum her konuda el becerim var kına paketleme nikah şekeri kutu katlama dantel yazma kenarı gibi işleri yapabilirim

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?