Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları

Hatay Antakya evde ek iş ilanları hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla yaptığımız araştırmalara paylaşacağız. Çok farklı insanları bünyesinde barındıran şehirde çalışmak para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar bulunmaktadır.  Türkiye’nin önemli demir-çelik fabrikalarından birisi Hatay ilimizde bulunmaktadır. Bu açıdan İskenderun ek iş ilanları bakımından da avantajlı bir konumdadır. Akdeniz bölgemizde yer alan Hatay evde çalışmak isteyen herkese kısıtlı imkanları ölçüsünde fırsat vermektedir.

Türkiye’mizin her bölgesinde olduğu gibi bu şehirde yaşayan vatandaşlar da para kazanmak için farklı çıkış yolları araştırmaktadır. Siteniz her ilimize ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Bugün sizler için nasıl para kazanacağınızı Hangi işleri yapabileceğinizi özetleyeceğiz.

Hatay ek iş

Tarım alanında oldukça ilerleme kaydeden ilimizde tarım ürünleri ürün ekimi, hasat paketleme aşamalarında elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de kendinize uygun işler bulabilirsiniz. Bazı insanlar fiziksel olarak çalışmayı sever. Biz de bunlara pamuk toplama, buğday hasadı, sebze ekim dikim, meyvecilik toplama, kasalama, paketleme, taşıma nakliyat gibi sektörlerden birinde kendinize uygun ek iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları

Meyvecilik alanında da önemli çalışmalar yapıldığı için özellikle turunçgiller toplama,  kasalama, paketleme işleri için eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Portakal, mandalina, limon, greyfurt toplama işlerine gidebilirsiniz. Üzüm yetiştiriciliği de yaygın bir şekilde yapıldığı için üzüm toplama,  paketleme, kurutma aşamalarında eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

Hatay evde ek iş imkanları

Hatay evde ek iş imkanları açısından da sizlere önemli fırsatlar sunmaktadır. Geleneksel ve kültürel özellikleri bulunan Hatay Antakya ilimiz evde çalışmak isteyen hanımlara büyük fırsat sunmaktadır. Evde yemek yaparak para kazanma fırsatı sizler için önemli bir avantajdır.

Evde dikiş dikerek para kazanma, dantel örgü işleri, kına paketleme işi, gelinlik süsleme işi, çorap katlama işi, tekstil ürünleri paketleme işi en çok ilgi gören ek işler arasındadır.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman nasıl iletişim kurulur, kimlerle görüşülür merak ediyorsunuz. İşte bu konu hakkında kısa bilgiler verelim. Eğer kendinize uygun bir iş bulmak istiyorsanız birileri tarafından size iş gönderilmesini bekliyorsanız yapacağınız iş çok basit.

Hatay’da eve ek iş veren firmalar

Sitemizin sizlere sunduğu fırsat ile gelir elde edeceksiniz.  Bu fırsatı yakalamak için  bu yazının altındaki iletişim formunu doldurun.  Kendinizden bahsedin. Hangi işleri yapabileceğinizi kaç kişi olduğumuzu anlatın. Nerede yaşadığınızı söyleyin. Böylece Hatay’da eve ek iş veren firmalar sizin bırakacağınız mail adresinize iş teklifi yapsın. Siz de size gelen teklifleri değerlendirir uygun olanlara onay verirsiniz. Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları size çalışma fırsatı sunar. Böylece size iş verilir para kazanırsınız. Huzur içinde bir yaşam sürmeye devam edersiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizli evde ek iş ilanları 2017 başlıklı makalemizde Denizli ek iş imkanları, Denizli evde ek iş ve Denizli'de eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

88 yorum

    • Her turlu evde is imkanlarından yararlanabilirim isyediğiniz saatte.Çok hihizliyimdir memnun k alacaginiza e minim biraz acele dönün lütfen ihtiyacım var

  1. kına paketleme nikah şekeri vb gibi işleri yapailiriz 6,7 kişiyiz acil bize dönüş yapabilirmisiniz.

  2. Lütfen dönüş yapar mısınız. Evde yapılacak her türlü paketleme işini yapabiliriz. 4 kişilik grubuz .

  3. Hatay Kırıkhan da oturuyorum bende evde birşeyler yapmak istiyorum her konuda el becerim var kına paketleme nikah şekeri kutu katlama dantel yazma kenarı gibi işleri yapabilirim

1 2 3 6

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status