UYARIYORUZ!

İstanbul’da Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamak kolay değildir. Hele hele İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşamak için İstanbul’da ek iş veren firmaların iletişim bilgileri telefon numarası aranmalı ek gelir sağlanmalıdır. Ülkemizde de hemen hemen bütün şehirlerden göç alan kalabalık bir şehir İstanbul’da ek gelir sağlamak isteyen insan sayısı da az değildir. Bu sayı giderek artmıştır.

Büyük şehirlerde yaşamanın rahat olduğunu, iş bulmanın kolay olduğunu düşünen insanlar tasını tarağını toplayarak İstanbul’a geldiler. Ancak kendilerini hiç tahmin etmedikleri zorluklar karşıladı başta ev kirası olmak üzere, gıda harcamaları, sağlık giderleri, ulaşım harcamaları ve diğer hesapta olmayan giderler orta ve dar gelirli vatandaşları bezdirdi. İnsanlar da çaresiz kalınca nasıl para kazanabileceklerini nereden para bulacaklarını düşünmeye başladılar.

Evde boş insan sayısı fazla olunca İstanbul evde ek iş fırsatları hakkında bilgi edinmeye başladılar. Gerçekten de İstanbul Taşı Toprağı Altın denilen bir şehir. Her insana farklı alternatifler sunmaktadır.  Son zamanlarda evde ek iş modası yaşanmaya başlandı.  Firmaların fason işleri evde boş duran insanlara göndermesi neticesinde böyle bir sektör oluştu. Bu durumdan doğal olarak en çok dar gelirli vatandaşlar memnun oldu. Sadece dar gelirli değil, borçlarını ödemekte zorlanan orta kesim insanları da işe gitmeden oturdukları yerde rahatça yapabilecekleri İstanbul ek iş fırsatları hakkında bilgi edinip iş sahibi oluyorlar.

Sadece evde ek iş yapmak isteyenler değil bu durumdan işini en hızlı yaptırmak isteyen, hem de ucuz işgücünden faydalanan ek işveren firmalar da memnundur.

İstanbul’da ek gelir

İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası en çok merak edilen en çok araştırılan konular arasındadır. Ancak nedense bir türlü bu numaralar bulunamamaktadır.  Biz de İstanbul’da ek gelir fırsatları hakkında bilgi edinmek isteyenlere konu hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Ataköy, Ataşehir, Adalar ilçesinde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları karşılamak amacıyla İstanbul ek iş imkanları varsayımlarını dikkate alıyorlar.

İstanbul'da İş
İstanbul Ek İş

Diğer ilçeler olan Bakırköy,  Başakşehir, Bağcılar, Büyükçekmece sakinleri de ek iş bulmaları halinde kendilerinden de zor hayat şartlarına karşı bir nebze olsun rahatlamak için her türlü ek gelir olasılığını değerlendireceklerini söylüyorlar. Onların da derdine derman olmaya çalışmak için hangi metodlar uygulanmalıdır.

İstanbul ek iş imkanları

Beykoz, Beşiktaş Beylikdüzü, Bayrampaşa yaşayan insanlar “bizlerin ihtiyacı yok mu sanki, bizlere de neler çekiyoruz, İstanbul’da ek iş veren firmaların telefon numarası varsa bize de söyleyin biz de çalışalım. Biz de rahatça yaşayalım, bizim elimizden de hep her iş gelir.” dediklerini duyar gibiyiz.

Elbette İstanbul’da sadece sizler yaşamıyorsunuz. İstanbul’da 38 tane ilçe var. 38 ilçe arasında Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Fatih, Kasımpaşa, Güngören, Kartal, Gaziosmanpaşa, Kağıthane de yer almaktadır. Bu ilçelerde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır. Bunun için İstanbul ek iş hakkını kullanıp gerektiğinde eve iş alıp boş zamanlarda değerlendirmek için fırsat kollanmaktadır.

İstanbul sadece birkaç ilçeden oluşmaz. Saymadığımız ilçeler Kadıköy, Sarıyer, Küçükçekmece, Pendik, Maltepe evlerinde yaşayan insanlar da kendi halinde sorunlar yaşamaktadır. Herkesin sorunu aynıdır.  Nereden bulunacak nasıl elde edilecek?

İstanbul ek iş ilanları

“İstanbul’da ek iş varsa bize de haber verin.” diyen Zeytinburnu, Üsküdar, Silivri ilçelerinde yaşayan vatandaşlardan da haberimiz var. Elbette sizlere  şans verilmesi halinde seve seve evde boş zamanlarınızı değerlendirirsiniz. Ümraniye, Şişli, Tuzla, Sancaktepe, Sultangazi mahallelerinde evlerinde sokaklarında tencereleri zor kaynayan insanlar da İstanbul ek kazanç pozisyonlarını gözetlemektedir.

Sizleri de unutmadık Sultangazi,  Şile. Elbette İstanbul gibi büyük bir megakentte herkese uygun ilave kazanç kapısı bulunmaktadır. Herkesin tek umudu olan İstanbul’da evlere ek iş veren firmaların telefon numarası aranmalı onlar da kendilerine uygun erkek sözü alınmalıdır. Ancak durum sanıldığı gibi değildir. Peki durumu nasıldır?

Düşünün 15 milyonluk bir şehirde ne kadar paraya ihtiyacı olan insan vardır? Elbette tahmin edemeyeceğiniz kadar fazladır. Onun için de firmalar doğrudan iletişim bilgilerini paylaşmaktan vazgeçti. Önceleri evde ek iş yapmak isteyen insan bulmakta zorlanan firmalar aşırı talep patlaması sebebiyle telefon numaralarını vermiyorlar.

İstanbul ek iş ilanları reklamı yayımlayan patronlar sürekli kendilerini arayan işsiz insanların olması sebebiyle telefonları devre dışı kaldı. Bu sebeple farklı bir yöntem kullanmaya başladılar. Bu da sizin iletişim bilgilerinizi ihtiyaçları olması durumunda kullanmaları. Evet evet. Yanlış okumadınız. Artık iş arayanların iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşma yolunu tercih ediyorlar.

Sizler bizim gibi evlere gelir kazanma derdinde olanlara yardımcı olan sitelerin sunduğu fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Yazının altına İstanbul’un neresinde yaşadığınızı,  kaç kişi çalışmak istediğinizi, hangi işi yapabileceğinizi, durumunuzu ve paraya ihtiyaç sebebinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde firmaların ihtiyaç duyması halinde sizlerin bırakacağı mail adresine iş teklifi yapılabilecektir.

Tekrar etmekte fayda var, Evde para kazandırma düşünceniz varsa yapmamız gereken oldukça basittir. Bu yazının altına veya diğer kategorilerdeki ek iş oluşumlarının altına kendinize iyi şekilde tanıtın, ekiş almak istediğini belirten yorumlar yazmanızı öneriyoruz. İletişim bilgisi olarak da sadece mail adresinizi yazmanız tavsiye edilmektedir.  Telefon numaranızı yazarsanız kötü amaçlı kişiler sizi rahatsız edebilir. Biz sorumluluk kabul etmiyoruz.

Son olarak şunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. İstanbul’da ek iş veren firmaların iletişim bilgileri ve telefon numarasını aramaktan vazgeçiniz. Bu gerçeği de size kimse söylemez. Sadece çalışmak istediğiniz, beğendiğiniz iş bilgileri altına iş başvurusu niteliğinde olan mesajlar yazınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Sabun Paketleme İşi başlıklı makalemizde Sabun Paketleme İşi ve sabun paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

27 yorum

  1. Merhba ben istanbul beyoğlunda oturuyorum kendi ewimizde 5 kişilik bi aile ortamımız var hepmiz yetişkin kişileriz her türlü işede elimiz yatkın ve ek iş aryoruz. Elimizden her iş gelir. İşimizi ciddi ve titiz bir şekilde yapıcağımızdan şüpheniz olmasın konuyla ilgilenen iş verenlerden dönüş beklmekteyiz ilgilenen olursa çok iyi olur haber bklemkteyiz teşekürler iyi çalışmalar

  2. Evde ne olursa olsun ek gelir kazanmak icin ek is yapmak istiyoruz.Geri donus yaparsaniz mutlu oluruz.

  3. Merhaba bende sabun paketleme isi yapmak istiyorum sultanbeylinde oturuyorum 3 kisiyiz dönus yaparsanız cok mutlu olurum

  4. Istanbul şişli ilçesinde ikamet ediyorum ve ögrenciyim . Kendi masraflarımı karşılamak istiyorum. Aileme yvk olmamak icin evde ek olarak çalışmak istiyorum. Daha once taki paketleme isi yapmistm tecrubem var.

  5. Evlere ek iş veren firmaların yanı sıra evde kendi imkanlarınızla ek gelir kazanabileceğiniz müthiş bilgiler ve tecrübeler kaynağı instakitapnoktakom

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?