Kağıthane ek iş ilanları

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Kağıthane evde ek iş imkanları ek gelir fırsatları ile ilgili olarak sizlere bilgilendirme yapacağız. Yaklaşık 500 bin dolayındaki nüfusu ile önemli bir potansiyel durumundaki bu ilçede yaşayan vatandaşlar ek gelir ihtiyaçlarını gidermek için çare arıyor. İstanbul gibi önemli bir dünya kentinde yaşamak elbette kolay değildir. Fakat sanayinin ticaretin merkezi konumundaki İstanbul’da eve ek iş imkanları oldukça geniştir.

Kağıthane eve ek iş veren firmalar bu civarda yaşayan insanlara çalışma fırsatı vermektedir. Herkesin bireysel yetenekleri doğrultusunda farklı ek iş imkanları bulunmaktadır. Sizler de ailenize destek olmak istiyorsanız ek gelire ihtiyacınız varsa size sunulan fırsatları değerlendirmeniz icab eder. TEM otoyolu ve E5 otoyolu yakınında bulunan bu ilçede 16 tane mahalle bulunmaktadır. Kağıthane’de evde ek iş yapmak isteyenler neler yapmalıdır, nasıl iş bulmalıdır. Sizler de Kağıthane’nin Emniyet, Çeliktepe, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Harmantepe, Gültepe, Merkez, Sanayi, Ortabayır, Şirintepe, Seyrantepe, Yeşilce, Yahya Kemal, Telsizler ve Talatpaşa mahallelerinden birinde oturuyorsanız siz de bölgede ek iş fırsatı sunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane ek iş ilanları

Geçmişi Bizanslılara kadar uzanan ilçede önemli sanayi kuruluşları mevcuttur buralarda sizler de ihtiyaç doğrultusunda yapabileceğiniz ek iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kağıthane’de önemli projeler hayata geçirilmiş bu kapsamda cazibe merkezi haline gelmiştir. Kağıthane eve ek iş imkanları bakımından diğer ilçeler kadar avantajlıdır. Burada ek gelir temin etme düşüncesinde olan vatandaşlar kendi başlarına ya da ekip halinde çalışarak aileye katkı sağlayabilir.

Özellikle emekli vatandaşlar ve ev hanımları boş zamanlarında oldukça önemli miktarda gelir temin edebilirler. Kağıthane evde ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler kendilerine iş teklifi yapılmasını istiyorsa, yapılması gereken bu yazı altındaki iletişim formundan faydalanmakdır. Çünkü Kağıthane’de eve ek iş veren firmalar ya da İstanbul civarından ek gelir temin etmek isteyenler doğrudan iletişim bilgilerini herkese vermiyor bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin sunduğu fırsatları değerlendirerek çalışmak isteyenleri kendileri iş teklifi yapıyor.

Siz de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için hemen alt tarafa kendinizden bahsedin. İş almak istediğinizi belirtin, size EK iş teklifi yapılsın. Böylece Kağıthane ek iş ilanları sayesinde ayda 1500-2000 lira civarında kişi başı ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

38 yorum

  1. Kağıthane hamidiyede ikamet etmekdeyim her türlü paketleme işi yaparım.geri donus yaparsanız çok memnun kalırım.

  2. Kagithane Gürsel Mah nikah şekeri veya paketleme işi yapabılırım bilgi verebilirseniz sevinirim

  3. Mrb Kağıthane Gültepe de ikametgah etmekteyim, evde yapabileceğim iş imkanı istiyorum, yardımcı olursanız memnun olucam, ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim!

  4. Kağıthane nurtepe mahallesinde oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  5. İstanbul Kağıthane Sanayi mahallesinde oturuyorum. 2 kişiyiz. Her türlü paketleme işi yapabiliriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status