Karşıyaka evde ek iş ilanları

İzmir ilimize bağlı olmasına rağmen kendilerini İzmirli olarak kabul etmeyen, plakasını da 35 buçuk şeklinde şaka ile karışık lanse eden Karşıyaka evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları hakkında sizlere bilgi sunacağız. Oldukça sosyal bir Metropol ilçe özelliğini taşıyan Karşıyaka İzmir’in en modern yerleşim birimleri arasındadır.

Bizim esas konumuz bu ilçede yaşarken yeterli düzeye ulaşamamış ekonomik anlamda istediği geliri yakalayamayan vatandaşlara yönelik bilgilendirme çalışmasıdır.  Her ne kadar gelir düzeyi yüksek insanların bu ilçede yaşadığı düşünülse de arka mahallelerde ve istediği kadar geliri yakalayamamış semtlerde yaşayan Karşıyakalı vatandaşlar ek gelir ihtiyacı için araştırma yapıyor. Siteniz İzmir evde ek iş fırsatları ve Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar hakkında sizlere ipuçları veriyor. Bu güzel ilçede spor da oldukça ön sıralarda yer alır. Spor malzemeleri işi de alabilirsiniz.

Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar

Farklı ek gelir fırsatları değerlendirmek isteyen siz değerli ziyaretçilerimize evde hangi işleri yapacağınız, nasıl para kazanacağınız konusunda kısa hatırlatmalar yapıyoruz. Karşıyaka ek iş imkanları olarak en fazla merak edilen sektörler kuaför kalfaları, çırakları olarak dikkat çekiyor. Ancak restoranlarda,  şantiyelerde, mağazalarda satış elemanlarına oldukça fazla ihtiyaç olduğunu hatırlatalım. Ofis elemanları,  operatörler, terzide çalışacak eleman, takım arkadaşları, iç mimar yardımcıları yine İzmir’de farklı ek iş fırsatları sunan sektörler olarak dikkat çekiyor.

Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar gayrimenkul danışmanları, kafede çalışacak garsonlar, apartman görevlileri için en fazla ihtiyaç olarak ilanları süslüyorlar.

Karşıyaka evde ek iş ilanları sayesinde iş yapmak isteyen ev hanımlarına gelinlik süsleme işi, takı tasarım hazırlama, abiye süsleme işi, kına paketleme işi, davetiye katlama işi en fazla gönderilen ek işler arasındadır.

Karşıyaka’da eve ek iş veren kişiler emeklilere de önemli fırsatlar sunuyor. Montaj ve paketleme işlerini en iyi şekilde yapabilecek olan eli ayağı düzgün genç emekliler Karşıyaka ek gelir fırsatlarından faydalanabilir. Özellikle Tuna Mahallesi, Şemikler, İnönü Mahallesi, Bahriye Üçok Mahallesi, Alaybey Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bostanlı Nergiz mahallelerinde oldukça fazla iş fırsatları bulunmaktadır.

Temizlik ve yemek için bayan eleman arayanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Ehliyeti yani sürücü belgesi olan insanlara da ihtiyacı olan firmalar reklamları görüyoruz. Ekspertiz firmalarında çalışacak elemanlar da yine Karşıyaka’daki en çok aranan personel olarak dikkat çekiyor.  Pazarlama konusunda tecrübeli olan elemanlar İzmir ek iş fırsatlarından en çok faydalanacak insanlar arasında yer almaktadır.

Kısacası herkese uygun mutlaka yapılacak bir iş var. Önemli olan sizin bu potansiyeli değerlendirmek için girişimde bulunmalıdır. Eğer size özel olarak Karşıyaka’da eve ek iş veren firmalar iş teklifi yapmasını istiyorsanız kendinizi bu yazının altında tanıtın. Mail adresinizi bırakın gerekli durumlarda size Karşıyaka evde ek iş ilanları ile ek iş teklifleri yapılsın.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba,
    İzmir Karsıyaka da ailemle birlikte yasamaktayım. Ogrenciyim. Paketleme ve montaj gibi ek gelir fırsatları ile ilgilenmekteyim. Mail adresimden hızlı bir şekilde iletişime geçilebilir. Teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status