UYARIYORUZ!

Kavanoz süsleyerek para kazanabilir miyim?

Kavanoz süsleme çalışması yapmak istiyorsunuz, ancak bunun ne kadar gelir getireceğini bilmiyorsunuz. Aslında siz para kazanma değil, hobinizi paraya dönüştürme düşüncesine sahipsiniz. Haklısınız bir çalışma yapacaksınız bu çalışmada emek harcayacaksınız. Bunun karşılığını almak en doğal hakkınız.

Yaptığınız bir iş değil aynı zamanda bir sanat eseri olacak.  Şeffaf boş kavanozları canlandıracak, hayat vereceksiniz. Bu yaptığınız güzel eserlerin de bir alıcısı olmasını istememiz gayet doğal. Evde boş zamanlarınızı değerlendirerek zaman harcayacaksınız. Bu zamanın karşılığında da emeğinizin parasını almak istiyorsunuz, gayet doğal.

Biz de sizlere bu konu hakkında kısa bilgilendirme yapalım. Evde kavanoz süsleme işinden nakit kazanmanın imkanın var mıdır? Her iş mutlaka değerlidir ve bir karşılığı alıcısı vardır. Unutmayın ki  sizin yaptığınız işleri değerlendirecek birileri kesinlikle vardır.  Hele bu çağda iletişim çağı adı verilen bu dönemde yapılan bir hiçbir şey heba olmaz. Ancak farklı iletişim kanallarını kullanmanız  gerekir.

Evde yapılan kavanoz süsleme işi bazı kişilerin ilgisini çeker.  Hele hele el yapımı ürünler değerini bilen insanlar tarafından anında talep görür. Yaptığınız süsleme kavanozlar bize göre sanat eseri.  Alıcısına nasıl ulaşır? Bunun için birkaç yol kullanabilirsiniz. Öncelikle çevremizdeki insanlara haber verin. Mutlaka sizin çalışmalarınızı sevecek ve buna para ödeyecek arkadaşlarımız tanıdıklarınız olacaktır.

Evde kavanoz süsleme işi

Daha fazlasını istiyorsunuz. O zaman bulunduğunuz bölgede hediyelik eşya satan dükkanlar ile görüşün. Onlar da size mutlaka yardımcı olacaktır. Bu da yetmedi çok geniş kitlelere hitap etmek istiyorsunuz. O zaman sosyal ağlarda bir hesap açacaksınız ve yaptığınız süslediğiniz kavanozları orada yayınlayacaksınız.

Kavanoz süsleme işi yaparak rahata kavuşmak gerçekten heyecan ve mutluluk verici bir çalışmadır. Sizleri bu düşüncesinden dolayı tebrik ediyoruz.  Bol kazançlar diliyoruz.  Unutmayın ki ürünlerinizin resimlerini Facebook, Twitter, Instagram gibi kanallarda paylaşın. Altlarına da nasıl yaptığınızı yazın. Fiyatlarını da iliştirmeyi unutmayın.

Sipariş vermek isteyenler için iletişim bilgilerini ödeme kanallarına da yazın. Böylece siz de kavanoz süsleme boyama işi yaparak huzur ve mutluluk yakalayın.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. iyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum boş zamanım çok oluyu boş zamanımı degerlendirmek istiyom mesaj yada ararsanız evde paketleme işi yapmak isterim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?