UYARIYORUZ!

Kına deseni paketleme işi

Attığımız başlık sizi yanıltmasın, kına değil  kına deseni paketlemesi hakkında sizlere yönlendirme yapıyoruz. Gençlerde yaygın bir şekilde moda olarak tercih edilen kına desenleri sizlere farklı bir ekonomik çıkış olarak fırsat sunacak. Daha çok Hindistan’da yaygın bir şekilde kullanılan kına desenleri dünya geneline yayılmaya başladı.  Ülkemizde bu furyadan üzerine düşen payı alıyor.

Sağda solda görüyorsunuzdur, insanlar ellerinin üzerlerine farklı desenler de kına yakıyorlar. Bu güzel desenlerin saatlerce uğraşarak meydana getirildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kına deseni paketleme pozisyonları insanlar size hem para kazandıracak hem de bu konu hakkında fikir verecek. Yani haberiniz yoksa mükemmel desenli kınalar oluşturmak için hazır kalıplar halinde sunulan kına desenleri satılmaktadır.  Elbette bu ürünler oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Binlerce farklı desenlerin farklı kitlelere ulaştırılması için paketler halinde satışı yapılmaktadır. Takı tasarım ve güzellik ürünleri satan marketler de kına desenleri paketlerle satışa sunulmaktadır.

Evlere kına deseni paketleme

Sadece desenler değil aynı zamanda tüp içinde hazırlanmış Hint kınaları da müşterilerini beklemektedir. Sizleri ilgilendiren bölüm ise evde kına deseni paketlemesi yaparak nasıl para kazanılacak?  Ne kadar gelir elde edilecek kısmıdır. Kına deseni paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağladığımız takdirde tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip halinde de çalışmak fırsatınız olabilir. Böylece yapacağınız çalışma miktarınca geliriniz ortaya çıkacaktır. Sizlere gönderilecek olan binlerce kına deseni ne istenilen sayıda ve farklı kalıplar şeklinde paketlemeniz gerekecek. Bunu yaptığınız takdirde yaklaşık olarak 4-5 saat ekstra bir çalışma ile 700-800 lira kişi başı gelir elde edebilirsiniz.

Ben bu işi yapabilirim, tam bana göre güzel, hem kendim farklı desenler denerim, hem de bu kolaylıktan yaparken fazladan kazanırım diye düşündüğünüzü tahmin ediyoruz. Bunu size nasıl hiç kalacağınız da kısaca özetleyelim. Eve kına deseni paketlemesi  kişiler sitemizin iletişim bölümüne iç talebi yazan ziyaretçilerin taleplerini değerlendirir.  Uygun olanlara çalışma şartları hakkında mail atar. Eğer siz de size gönderilecek olan çalışma şartlarını kabul ederseniz size yapacağınız iş hakkında bilgi verilir ve sonrasında adresinize paketleyeceğiniz ürünler gönderilir. Anlaşma bitiminde de hesabınıza ücretiniz havale yapılır.

Unutulmaması gereken en önemli hususlardan birisi kına deseni paketlemesi aceleye getirmeden, temiz titiz ve istenilen şekilde yapılmasıdır. Aksi takdirde size ne ödeme yapılır ne de işin devamlılığı olur.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3kisilik bi ekibiz daha öncede bu tip isler yaptık bu fırsatı degerlendirmek isteriz

  2. Merhaba, Manisa/Turgutlu da oturuyoruz ve üç kişiyiz. Bizde yapabiliriz, geri dönüş yaparsanız seviniriz. İyi günler dilerim.

  3. Merhaba,

    evde ek işe ihtiyacım var. istediğiniz adet istediğiniz zaman teslim edebiliriz. 2 arkadaşız lütfennnnn geri dönüş yapın. antalya merkezde ikamet ediyoruz.

  4. Evde paket işi yapmak istiyoruz. İki kişiyiz ek gelire ihtiyacımız var. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  5. Izmir’de yaşıyoruz 3 kişiyiz hızlı çalışırız işe çok ihtiyacımız var lütfen iletişim kurun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?