UYARIYORUZ!

Kına gülü işinden para kazanmak

Hanımlar, genç kızlar… Maharetli eller, sizlere bugün kına gülü işi  kazanç yollarından haberiniz var mı? Biliyoruz ki farklı ek iş fırsatları değerlendirerek aile bütçenize katkı sağlamak istiyorsunuz. Herkes kendi yetenekleri doğrultusunda çalışma yaptığı takdirde para kazanacağını öğrenmeye başladı.

Kına gülü nasıl yapılır

Kına gülü nasıl yapılır, nasıl para kazanılır? Eve kına gülü işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçilir, sizlere kısaca bahsedeceğiz. Evde kına gülü işi bol kazandıracak ek işler arasına girdi. Bilhassa geçinmekten zorlanan ailelerin genç kızları boş zamanlarında bu işle ilgilenebilir.

Kültürümüzün en önemli ögelerinden birisi de evlenme yaşına gelen genç kızların kına gecesi yaptırmasıdır. En önemli gününde kızların güzel görünmesi, kınasının unutulmaz olması gerekir. Bu amaçla kınaların üstüne farklı şekillerde hazırlanmış güller yerleştirilir. Evlenme çağına gelen genç kızın özel günü biraz renklenmiş olur.

Evlere kına gülü işi veren firmalar

Eve ek iş veren firmalar her türlü düğün organizasyonlarını evde boş duran insanlara yaptırmaktadır. Örneğin nikah şekeri paketleme, kına paketleme, lohusa tacı gibi işler… Evde boş duran insanlar tarafından yapılmaktadır.

kına gülü

Bunun için öncelikle kına gülü işinin size verilmesi gerekir. Peki nasıl bu işi almanız gerekiyor? Eve ek iş fırsatı sunan şirketlerin sizin iletişim bilgileriniz aracılığı ile size ulaşması gerekiyor. Evet, yanlış okumadınız. Siz iletişim bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyor ki çalışmak istediğinizi veya ne istediğinizi yazın. Böylelikle firmalar size iş teklifi yapıyor. Siz de çalışmak isterseniz size sunulan fiyatı beğenirseniz işi kabul edersiniz.

Evde kına girişi nasıl yapılır diye merak etmeyin. Firmalar öğretir. Birkaç basit örnekle şekilde size nasıl yapılacağı anlatılır. Örnek şekillere bakarak ya da kendi tasarımlarımızla farklı çalışmalar yaparak gülleri hazırlarsınız. Evet, bu konuda fazla bilginiz yoksa video kanallarını izleyerek kına gülü nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Gerekli malzemeler evlere kına gülü işi veren firmalar tarafından size gönderilir. İş zamanında istenilen sürede bitirilmesi önemlidir.

Evde kına gülü işi yaparak ne kadar kazanırım?

Yaptığınız pazarlığa göre ve yaptığınız çalışmaya göre geliriniz belirlenir. Bir gül iki lira üç lira anlaşamıyorsanız kaç tane gül yaparsanız  o kadar ödeme yapılır. Ancak baştan sağma güzel yapılmayan çalışmaları ödeme yapılmaz ortalama kazancınızı kendiniz belirlersiniz bir günde 3-4 tane gül yapabileceğiniz gibi eğer maharetli iseniz 10 tane de yapabilirsiniz, 15 tane de yapabilirsiniz. Bu sizin çalışma azmi ile doğru orantılıdır.

Hemen işi almak için kendinizi anlatan yazıyı alt tarafa yazınız. Böylece firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizlere evde kına gülü işi teklif etsinler. Ayda yaklaşık 1500 liraya varan edinim için konuya ilgi gösterin.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Merhaba adım büşra aleyna MENTEŞE öğrenciyim okulda dersler azaldığından artık günlerim evde geciyor bu gibi isleri daha öncede yapmışlığım oldu becerebilirim yani şuan ek gelire paraya da çok fazla ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın heycanla haber bekleyecegim telefon numaramda 0544 654 24 10

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?