UYARIYORUZ!

Kına paketleme işi gönderen firmalar

Her şey değiştiği gibi düğünlerimizdeki çalışmalar da değişti. Buna en güzel örnek eskiden düğün sahibi yoğun bir telaş içinde işlerini görmek için çaba sarf ederdi. Oysa bugün kına paketleme işi de evlere kına işi gönderen firmalar tarafından yapılır oldu.

Komşularından akrabalarından destek isteyen isteyen düğüncüler şimdi  tam tersi bir hal aldı. Her şey organizasyon içinde yapılmaktadır. Düğün yapmaktan çekinmeyin. Paranız varsa her şeyi rahatlıkla hallolur.  Kendinize dert etmeyin. Kızların en sevdiği kına gecesi için misafirlere dağıtılacak olan minik kına paketleri artık hazır halde sizlere teslim edilir.

Sadece kınalar değil, aklına gelen her şey… Nikah şekeri, davetiyeler,  düğünle ilgili her türlü organizasyon yapılmaktadır. Siz bu işler için hiç canınızı sıkmayın. Yeter ki paranız olsun.

Parayı verdikten sonra her şeyi zamanında hazır oluyor. Bugün sizlere evlere kına paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi veriyoruz. Bu bilgi sadece düğün sahipleri için değil evden ek gelir temin etmek isteyenler için de geçerlidir.

Herkesin paraya ihtiyacı var. Çalışmak istiyor. Sizlere nasıl kolay para kazanacağınızı anlatacağız. Ev hanımları, dişi kuşlar yuvasına yardımcı olmak için iş araştırıyor. Biz de onlara her gün farklı ek gelir fırsatları sunuyoruz. Bugün evde kına paketleme işi hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Evde kına kesesi paketlemek istiyorum

Oldukça basit. Boş zamanınız fazla bunu para kazanmak için kullanmak istiyorsunuz. Oldukça haklısınız. Herkes para kazanmak için bir şeyler yapmak zorunda. Siz de kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçin.

kına paketleme

Düğün organizasyonu yapan bu firmalar size para kazandırsın. Bunu nasıl yapacaksınız? Bu yazının altına çalışmak istediğinizi belirten başvuru niteliğinde olan birkaç cümle yazınız. Kendinizi anlatın. Eve ek iş veren firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman size iletişim bilgileriniz aracılığı ile çalışma teklifi yapsınlar.

Sizler de onaylayıp uygun bulursanız çalışmaya başlarsınız. Ailenize gelir sağlarsınız. Nerede yaşadığımızdan bahsedin. Kaç kişi çalışmak istediğiniz gibi açıklamaları ekleyin. Evde kına paketleme işi veren gönderen firma sizin hakkında daha fazla bilgi edinir. Sessize iş teklifi etme olasılığı artar. Bu da karlılık anlamına gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

29 yorum

  1. Merhaba sağlam ekip var ek iş yapmak isteriz yardımcı olurmusun saygılar 05349157569 bu numaradan ulasabilirsiniz

  2. sakarya serdivan 3 kişilik ekibim var kına ve benzeri paketleme işleri yapmak istiyoruz 0 552 512 95 96

  3. Selamun aleykum. Malatyaya yeni taşındık ve babama ihtiyaclarimizi karsilamasi için yardim etmek istiyorum bu yüzden evde is yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. ??

  4. Evde bos oturmaktansa boyle bir is yapıp ek gelirim olmasını iatiyorum pratik ve işimde iyiyimdir ihtiyqcımda var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  5. evde durumum müsait hızlı ve pratiğim ek işe iştiyacım var boş zamanım cok…yardımcı olursanız yada geri dönüş yaparsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?