UYARIYORUZ!

Kırklareli’de evde ek işler

Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı Kırklareli ilimizde yaşayan vatandaşların bazıları yeteri kadar gelir temin edemediği için ek işler aramaktadır.  Önemli ölçüde olmasa da sizlere yetecek kadar ek kazanç yakalayabilirsiniz. Bu kazanç sayesinde kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.  Taksitlerinizi kapatabilirsiniz. Birazcık kendinize elbise yiyecek eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Elbette bu yaptığınız ek işler yeteri kadar para kazanamayan insanlar içindir. Bazı insanlar çalışma ihtiyacı hissedebilir. Onlar da rahatlıkla bu işleri olabilir. Hangi grupta yer alırsanız alın mutlaka Kırklareli eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmanız gerekiyor. Elbette sadece merkez değil ilçeleri, köyleri, kasabaları nerelerinde yaşarsanız yaşayın. Herkes bu işlere başvurabilir. Çünkü uzaklık kavramı neredeyse yok oldu. Kargo firmaları her şeyi her yere rahatlıkla bir gün içinde göndere bilmektedir. Bu amaçla bizler köydeyiz, kasabadayız bize iş göndermezler diye düşünmeyin.

Kırklareli’nde evde yapılacak ek işler

Kırklareli ek iş ilanları ile ilgilenin. Firmaların sizlere doğrudan olmasa da kargo aracılığı ile iş gönderilebilir. Siz de kendinize uygun olan işlere başvuru yaparsınız çalışırsınız. Evinize bir miktar para girmiş olur. Kırklareli’nde evden yapılacak  işler çok çeşitlilik göstermektedir. Başta takı tasarım olmak üzere montaj, kutulama, paketleme işleri tercih edilmektedir. Gelinlik süsleme en çok ilgi gören işler arasındadır. Lohusa tacı yapımı, gelin buketi yapma işi, ev hanımlarının sevdiği işler arasındadır. İğne oyası yapmak, dantel işi yine sizlere gönderilecek işler arasında yer almaktadır.

Sadece bu işler değil öğrencilerin yapabileceği işler de bulunuyor. Örneğin internetten para kazanılacak o kadar çok fırsat sunulmaktadır ki… Üniversiteli gençler oldukça fazla ek kazanç sağlayabilir. Makaleler yazarak,  link kısaltarak, sosyal medya danışmanlığı yaparak para kazanma alternatifleri var.

Emekliler ise oturdukları yerden küçük montaj işlerini yapabilir. Kırklareli iş veren firmalar çok fazla alternatif veremeyebilir. Ancak Tekirdağ ve İstanbul gibi sanayisi gelişmiş illere yakın olmanın sizlere büyük fırsat sunabilir.  Buradan sizlere  iş gönderileceğini unutmayınız.  Bunun için bu yazının sonundaki iletişim formuna başvuru yapınca iş vermek isteyenler sizin mail adresinize haber gönderme olasılığı gözardı edilmemelidir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. Kırklareli Lüleburgaz da yaşıyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?