UYARIYORUZ!

Köpek bezi paketleyerek köşe olun!

Evdeki tüylü dostlarımız kediler ve köpekler artık herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle evde kedi besleyen insanlar hayvanların rastgele çiş yapmaması için bez kullanmayı tercih ediyor. Dolayısıyla köşe olma düşüncesinde olan insanlara  köpek bezi paketleme umudu doğuyor.

Köpek bezi üretici firmalar evde ailesine destek olmak isteyenlere istedikleri takdirde bu işi gönderiyor.  Eğer paraya ihtiyacınız varsa antibakteriyel özelliği olan köpek bezi sizleri gönderilir. İstenilen sayıda köpek bezinin paketlemesi istenir.

Peki bu işi kimler yapabilir,  nasıl yapılır, ne kadar gelir elde edilir? Türkiye’de yeni yeni bu sektör canlanmaya başladı. Dolayısıyla köpek bezi paketleme işi veren hayvan dostları da yeni eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla evden çalışmak isteyenlere fırsat vermektedir. Bu şekilde hem kendileri ithal ettikleri ürünlerin pazarlamasını yaparken kar edecekler hem de evden çalışıp para kazanmak isteyenlere imkan tanıyacaklar.

köpek bezi paketleme

Eğer çalışmak istiyorsanız firmaların size iş göndermesini bekliyorsanız sitemizin aracılık görevinden faydalanabilirsiniz. Amacımız hem Eve köpek bezi paketleme işi veren firmalar hem de bu işten gelir elde etmek isteyen insanların birbirleri ile buluşturmak, tanıştırmak  ve iş yaptırmaktır.  Ayda 1500-2000 lira civarında ek gelir yakalamak isteyenlere bu işin ayrıntılarını yine işverenler ile konuşarak halletmeleri gerekir. Çünkü yukarıda da söylediğimiz gibi sektör yeni yeni canlanmaya başladı.

Türkiye’de evde hayvan besleyenler arttı. Özellikle de köpeklerin evleri kirletmemesi amacıyla  köpek bezi paketlemek de yeni yeni ilgi görmeye başladı. İthalatçı firmalar sizin bırakacağınız iş taleplerinize Olumlu ya da olumsuz dönüş yapabilir. Kendinize  anlatırsanız onların direktifleri doğrultusunda ürünleri paketlersiniz ve oturduğunuz yerden hoppy kazanırsınız.

İşi yapmak istiyorsanız mutlaka mail adresinizi yazın. Size gerekli görülürse dönüş yapılır.  Sizin de tahmin edeceğiniz üzere köpeklerin cinslerine göre bezlerin büyüklükleri de değişecektir.  Bunun için bazı durumlarda 50 adet bir pakette olabilirken,  bazı durumlarda ise 5, 10, 20 bez 1 pakete sığdırmaz istenebilir.

Neticede sizler adet üzere çalışacağınız için kaç paket yaparsanız ona göre gelir elde edersiniz. Hemen karlı çıkma girişiminde bulunmak amacıyla  köpek bezi paketleme için alttaki iletişim formundan güncel taleplere cevap verin.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Merhaba ben Eskişehir de yaşıyorum oğlum ünv okuyacak ona destek için evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız teşekkür ederim

  2. selamualeykum ben malatya da oturuyorum ben de bu isi yapabilirim kizimin okul masraflari icin yardimci ve donus yaparsaniz cok memnun olurum

  3. Merhabalar…Antalya Korkuteli de ikamet ediyorum.her turlu paketleme isi yapabilirim.gunde 5/6saat rahat calisabilirim.elim hizlidir ve ise yatkindir.tesekkur ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?