UYARIYORUZ!

Küçükçekmece ek iş ilanları

Bir milyona yaklaşan nüfusuyla İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer alan Küçükçekmece ek iş pozisyonu inanılmaz boyutlara ulaşıyor.  Cennet Mahallesi bir potansiyel olarak bu ilçede yer almaktadır. Dünyanın en büyük mahalleleri arasında sayabileceğimiz bu yerleşim yeri oldukça fazla işletmeyi içinde barındırmaktadır. Dolayısıyla Küçükçekmece’de küçük ve orta ölçekli işletmelerle iş umudu insanlar daha çok bu mahallede yer almaktadır.

Küçükçekmece eve ek iş

Sadece burası değil Küçükçekmece’nin kapladığı alan ve nüfus potansiyeli açısından önemli bir iş çekim merkezi olduğunu söyleyebiliriz. 21 tane mahallesi bulunan ilçede farklı ek iş imkanları bulunmaktadır. Yüzölçümü 120 kilometre kareyi bulan ilçede oldukça fazla sanayi kuruluşu yer almaktadır. Dolayısıyla çalışmak isteyen evden gelir temin etmek isteyen herkese farklı ek iş alanları bulunmaktadır.

Sadece evde değil part time ek iş Küçükçekmece için önemli bir çekim merkezi olarak kabul edilebilir.  Geçmişi Osmanlılar dönemine kadar uzanan bu ilçenin adı farklı rivayetlerle anılmaktadır.  Küçükçekmece Gölü ile de önemli bir  merkez üssüdür. Hatta bu konuda oldukça ilginç tartışmalar bulunmaktadır. Küçükçekmece Gölü, Büyükçekmece Gölünden daha büyük olmasına rağmen ismi ile ters orantılıdır. Buralarda balık tutmak denize açılmak için uygun bir yer bulunmaktadır.

Küçükçekmece’de ek iş veren kesimler sizlere önemli algoritmalar sunabilir. İlçenin en önemli yeri Cennet Mahallesi ek iş açısından önemli avantajlara sahiptir.  Bununla birlikte Beşyol, Altınşehir, Fatih, Cumhuriyet, Gültepe, Fevzi Çakmak, Halkalı, İkitelli, Ziya Gökalp İnönü Kartaltepe kanarya Mehmet Akif, Kemalpaşa, Söğütlüçeşme, Tevfikbey, Sultan Murat, Yeşilova mahalleleri ilçenin önemli yaşam alanlarıdır.

İstanbul’da ek gelir fırsatı sunan firmaların iletişim bilgilerinden yararlanmanız gerekir. Ancak bu durum son zamanlarda pek aktif değildir. O zaman yapmanız gereken ek iş veren firmaların sizleri bulmasını beklemektir. Bunun için sitemizin buluşturma görevinden medet umabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhaba ben dilek.kucukcekmece tepeustune yakinim.akşamları ve haftasonlari evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler.

  2. Kalabalık bir arkadaş grubu evde paketleme ve nikah şekeri işi arıyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz…

  3. Evde paketleme işi arıyorum. Halkalı Atakent de oturuyorum. Dönerseniz memnun olurum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?