Kuruyemiş paketleme işi yaparak para kazanma

Kadın erkek, emekli, öğrenci, genç yaşlı… herkesin çok rahat yapabileceği evde kuruyemiş paketleme işi hakkında sizlere önemli bilgiler vereceğiz. Böylece sizler de evden ek gelir sağlayacaksınız. Ailenizin ekonomisine destek olacaksınız.

Bildiğiniz gibi düğün mevsimi yaklaşıyor. Düğünlere misafirlere kuruyemiş paketleri dağıtılır.  Gelenek böyledir.  Bu gelenek sayesinde sizler de oturduğunuz yerden para kazanacaksınız. Zor günlerimizde ailenize önemli miktarda ek gelir temin edeceksiniz. Siteniz sizlere sürekli olarak yeni ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Bugün de eve kuruyemiş paketleme işi veren firmaların sunduğu fırsatlar hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Zor zamanlarında önemli bir görevi yerine getirecek ve ailenin  darboğazdan geçmesine fırsat verebilirsiniz.  Bu konu hakkında sizlere birazcık bilgilendirme yapalım. Eğer hoşunuza giderse siz de evden kuruyemiş paketleyebilirsiniz.

 kuruyemiş paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş fırsatları sürekli renkleniyor.  Mevsimine göre çeşitlilik arz ediyor. Yaz mevsimi yaklaşınca düğün sezonu açılıyor ve bu mevsimde düğün organizasyonu yapan firmalar evde çalışacak olan insanlara para kazanma fırsatları sunuyor.

Evde kuruyemiş paketleme işi nasıl yapılır?

Kimlerden iş alınır, ne kadar para kazanılır… Sizlere bu konuyla ilgili olarak da birazcık ipuçları verelim. Düğün organizasyonu yapan firmalar önceden kuruyemişlerin paketlenmesi amacıyla iş vermektedir. Daha sonra düğün yapan firmalara kişilere organizatörler hazır paketler satılmaktadır. Yani işler önceden hazırlanmaktadır. Bu işi yapmak için de paraya ihtiyacı olan evde boş duran kesin değerlendirilmektedir.

Potansiyel arasında sizler de varsınız.  Bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Size firmalar tarafından gerekli küçük minik poşetlerde paketlenmiş kuruyemiş türleri gönderilir. Bildiğiniz gibi para kazanmak isteyenlere çuvallar dolusu gönderilecek. Karışık kuruyemişleri minik poşetlerinin içine istenilen gramajda hazırlaması gerekir.  Size firmaların iş vermesini istiyorsanız yapacağınız en basit yöntemi anlatalım.

Eve kuruyemiş paketleme işi veren firmalar

Eve kuruyemiş paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak için sitemizin sunduğu önemli bir görevden faydalanabilirsiniz. Yani bu yazının altına almak istediğini belirten mesajlar yazmanız için ayırdığınız iletişim formunu en iyi şekilde değerlendirin. Böylece evde kuruyemiş paketleme işi yaparak para kazanmak fırsatından faydalanırsınız. Ayda 1500 liraya kadar ek gelir kazanma imkanınız olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

32 yorum

  1. İstanbul avrupa yakası gaziosman paşa ilçesinde oturuyorum, küçükköy yeni mahalle,,, çok borcumuz var ,ve eşim geceli gündüzlü iki işte birden çalışıyo, maddiyat kötü, evimiz kira, bide bebeğimiz var, Paraya çok ihtiyacım var, evde iş yaparak eşimin yükünü biraz hafifletmek istiyorum

  2. 4 kişilik bu konuda tecrübeli İstanbul Başakşehir de bir ekibim var yardımcı olursanız sevinirim. Bu işe ihtiyacımız var

  3. Silivride yaşıyoruz 2 kişilik ekibiz pratik hızlı ve güvenilebilir ekibiz çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüşünüzü rica ediyoruz

  4. Ben ev hanimiyim rahatlikla paketleme isi yapabilirim evde kina kuruyemis vs herturlu paketleme isi yapabilirim yani

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status