Kuş yemi paketleme işi

Türkiye’de evcil hayvan besleme grafiği giderek yükselmeye başladı. Kalabalık yalnızlar içinde kaybolup giden insanlar kendilerine bir arkadaş seçiyor. Bunlar da evcil hayvanlar. Evde kuş yemi paketleme işi yapmak isteyenler sizlere sesleniyoruz. Türklerin en çok evde beslemek için tercih ettiği hayvan kuşlar olduğunu sizler de bilirsiniz. Hemen hemen her evde bir iki tane muhabbet kuşu bulunmaktadır.  Hatta son zamanlarda kuş türleri de renklenmeye başladı. Hint bülbülleri papağanlar ve diğer seçenekler.

Sevimli hayvanlar kafeslerde yerini almaya başladı.  İşte bu sesleri güzel olan minik kanatlıların karnının doyması gerekiyor. Bu amaçla eve hayvan yemi paketleme işi veren firmalar sizlere çalışma fırsatı sunuyor. Gerçekten para kazanma düşünceniz varsa her türlü ek gelir fırsatını değerlendirmek istiyorsanız size iş fırsatı.

kuş yemi paketleme işi yapmak

O halde bu iş hakkında biraz bilgi verelim. bildiğiniz gibi evcil kanatlılar yem bitkileri hayata tutulur kuşların yemleri özel olarak üretilir ve bu yerlerin belli kıramazlar da paketlenip hayvanseverlere satılması gerekir. Eve hayvan yemi paketleme işi veren firmalar boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımları emeklilere bu işi gönderiyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar boş zamanlarında para kazanmak istiyorsan kuş yemi paketleme işi veren firmaların kendilerine bu fırsatı vermesini bekleyebilir

Nasıl bu işi alacaksınız? Nasıl yapacaksınız? Ne kadar gelir elde edeceksiniz? Bu konu hakkında da sizlere hemen bilgi verelim.  Yem bitkisi üretici firmalar ürünlerinin satışa hazır hale gelmesi amacıyla çalışmak isteyenlere fırsat verir. Evde boş zamanını değerlendirip ek gelir elde etmek isteyenlere bu iş gönderilmektedir.  Eğer kabul ederseniz evden çalışmak ve gelir elde etmek ailesine katkı sağlamak isteyenler evde kuş yemi paketleme işine girilebilir.

Bu işi almak istiyorsanız alttaki iletişim formunu doldurun.  Üretici firmalar sizlere uygun gördüğü takdirde iş teklifi yapar.  Şartları kabul ederseniz uygun yeriniz varsa minik poşetler içine sizden 200 gram 300 gram 500 gram veya kendi özel ölçülerinde hayvan yemlerinin hazır hale getirmenizi istenir. Bunun karşılığında da ayda 1000 lira civarında size ek gelir için para ödenir. O halde alt tarafta yer alan iletişim formunu doldurun sizler de sıraya girin. Evde kuş yemi paketleme işi yaparak para kazanmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. konya/Selçuklu da oturuyorum.kus yemi paketleme isini titizlikle hakkiyla ve zamaninda yapacagimizdan emin olabilirsiniz Allah in izniyle

  2. Kahramanmaras Onikisubatta ikametgah ediyorum. ek ise ihtiyacim var. bilgilendirirseniz sevinirim. tesekkuler.

  3. topluma yararımız olsun bizim işimiz olsun sizin işiniz görülsün evde paketleme işi yapılır temiz çalışılır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status