Kuşburnu çayı paketleme işi yaparak para kazanma

Güzelliğine düşkün olanların ya da boğazı ağrıyan, sesi kısılanlar kuşburnu sizlere para kazandırma fırsatı verebilir. Kuşburnu çayı paketleme işi yapmak istiyorsanız firmalarla dirsek teması kurun. Bu işi size göndersinler. Bu  ek gelir fırsatı sayesinde sizde para kazanın.

Bir zamanlar Türkiye’de başbakanlık yapan hatta ilk kadın başbakan olma özelliğini taşıyan Tansu Çiller’in adıyla özdeşleşmiş kuşburnu paketleme işi sizlere gelir kazandırma noktasında önemli bir çıkış olabilir. Eve kuşburnu paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmanız halinde boş zamanlarınızda oturduğumuz yerden ek iş yapmanın avantajını değerlendirebilirsiniz.

Bu işi daha ziyade emekliler ve ev kadınları rahatlıkla yapabilir. Tabii ki işi olmayan paraya ihtiyacı olan diğer insanlar da yapar ancak bizim tavsiyemiz ev kadınları ve emekliler olduğunu söylemek zorundayız. Çünkü bu işi evlere vermek isteyen insanlar ucuza çalışacak ve kaç lira olursa olsun çalışmak istiyorum diyenleri tercih ediyor. Doğal olarak işsiz insanlar bu parayla yetinmeyebilir. Bu parayla bir ev geçindirmek mümkün olmayabilir. Bu sebeple bu cümleleri sarf ettik.

Evde kuşburnu paketleme işi yapmak istiyorum

Emekli iseniz ev hanımı iseniz ya da üniversitede okuyan bir öğrenci iseniz bu işi tercih edebilirsiniz. Eve ek iş gönderen firmaların sunduğu ek iş ilanlarını takip etmenizde fayda var. Sitemiz de bu noktada sizlere bir çıkış noktası yakalamanız için ipuçları vermektedir. Eğer evde kuşburnu paketlemek istiyorum, bana da iş göndersinler, bana da iş lazım diyorsanız size hiç zahmetsizce nasıl iş alacağınızı anlatalım.

Hiçbir yere gitmenize gerek yok. İş başvurusuna hiç gerek yok. Telefon numarası aramanıza da gerek yok. Tek yapmanız gerekeni söyleyelim.

Kuşburnu çayı paketleme işi

Bu okuduğunuz yazının alt tarafında yer alan iletişim formu sizin işinizi görür. Oraya yaşınızı,  tecrübelerinizi daha önce yaptığınız işleri ne kadar boş zamanınız olduğunu ve benzeri açıklamaları yazınız. Kendinizi ne kadar iyi anlatırsanız eve kuşburnu paketleme işi veren firmalar da o kadar size öncelik tanır.  Böylece sizlere iş verme şansı artar.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bunu sorun etmeyin. Çünkü firmalar kargo dahil bütün masraflar kendilerine ait olarak anlaşılmaktadır. Kuşburnu çayı paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen alttaki iletişim formuna sadece mail adresinizi iletişim bilgisi olarak yazmanız yeterlidir.  Telefon numaranızı kesinlikle yazmayınız. Çünkü suistimal eden simsarlar olabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. meraba hayırlı işler evde paketleme işi yapmak isdiyorum dışarda bi işe giremiyorum acil evde yapılacak işe ihtiyacım var adanada oturuyorum duyarlı olursanız çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status