UYARIYORUZ!

Kütahya Ek İş İlanları

Ege Bölgesi sınırlar içinde olmasına rağmen coğrafi özellik haricinde pek bağı bulunmayan, daha çok İç Anadolu kültürüne yakın bir yaşam süren Kütahya ilimizde ek iş ek gelir opsiyonları oldukça renklidir. İlde tarım başta olmak üzere madencilik, sanayi, ormancılık ve balıkçılık öne çıkmaktadır.

İlimiz Batı bölgesi sınırları içinde olmasına rağmen sanayisi yeteri kadar gelişmemiştir. Ancak yine de istihdam sağlayarak vatandaşlara önemli hizmetler sunan personel alımı yapan kurum kuruluşlar mevcuttur.  Zaman zaman personel alımı yapan kuruluşlar olsa da yeterli düzeyde değildir. Bilhassa evden para kazanmak isteyen vatandaşlar farklı ek iş fırsatları araştırmaktadır.  Biz de sizlere konu hakkında önemli ipuçları vermek için bilgilendirme çabası içindeyiz.

Şehirde tam bir Anadolu yaşam kültürü hakimdir. Bu yaşam biçimi ekonomiye de yansımıştır.  Kütahya ekonomisi tarıma dayalıdır. Tarım da daha ziyade hububat içerikli ürünler yetiştirilmektedir. Tahıl tarımı daha fazla ilgi görmektedir. Bereketli ovalarında sadece tahıl değil sebze meyve yetiştiriciliği de yapılmaktadır. Bu kapsamda paketleme işleri ön plana çıkmaktadır.

Kütahya’da ek iş ilanları ile ilgilenen insanlar sebze, meyve paketleme işleri ile ilgilenebilir. Ayrıca son zamanlarda vişne, kiraz üretimi yoğun ilgi görmüştür.  Bu anlamda yurt dışına ihracat yapılmaktadır. Sebze, meyve toplama işlerinde görev almak isteyen insanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kütahya’da evde ek iş ilanları

Kütahya’da Seramik en önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Seramik ile ilgili önemli işletmeler bulunmaktadır. Bu işletmeler evde çalışmak isteyen genç kızlara süsleme boyama işleri vermektedir. Kütahya iş oluşumları açısından oldukça renkli çalışmalara imza atmaktadır.

Herkesin kendi potansiyelinin farkına varması gerekir. Siz yapabileceğiniz işleri sıralamalısınız. Böylece ihtiyaç olması halinde de sizlere iştir gelmesini beklemeniz gerekiyor. Bunun için her türlü alternatif seni mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Önemli kuruluşlarla sürekli iş anlaşması yapmak için kendinize uygun bir özgeçmiş hazırlayıp her yere gönderilir. Ancak sitemizin burada yapmak istediği evden çalışarak para kazanmak isteyen ya da sadece boş zamanlarında ek gelir ihtiyacını temin etmek isteyenlere fırsat sonlandır.

Kütahya’da ek iş ilanlarından haberdar olmak için mutlaka bu konu altına iş başvurusu mahiyetinde kendinizi tanıtıcı, bir işe ihtiyacınız olduğunu belirten yazılar yazınız. Size cevap verenler çıkacaktır.  Böylece ister madencilik, ister tarım ya da sanayi ile seramikle ilgili size birlikte çalışma teklifi gelebilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. ekibimle birlikte evde paketleme işi ve seramik boyama işini yapmak istiyoruz. geri dönüşlerinizi bekliyoruz. teşekkürler..

  2. ekibimle birlikte evde paketleme işi ve seramik boyama işini yapmak istiyoruz. geri dönüşlerinizi bekliyoruz. teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?