UYARIYORUZ!

Maket bıçağı ucu paketleme işi

Herkes geçim sıkıntısından kurtulmak amacıyla  araştırmalar yapılıyor. Biz de boş durmuyoruz, sizler için kazançlı, yapılabilecek güzellikler nelerdir, araştırıyoruz. Sırada  maket bıçağı ucu paketleme işi var. Herkes yapamaz çünkü can güvenliği açısından biraz tehdit oluşturuyor. Gerçi ellerinize güzel bir eldiven geçirirseniz fazla bir tehlikesi yok. Ancak bayanlar ve genç kızlar, çocuklar bu işle ilgilenmezse daha iyi olur.

Maket bıçağı ucunun sunduğu avantajı değerlendirmek için erkekler, emekliler, üniversite öğrencileri başvuru yapabilir. Sizlere bu tehlikeli ek gelir fırsatı hakkında kısa ipuçları verelim. İşinize gelirse beğenirseniz yazı altında yer alan iletişim formuna iş talebinde bulunun.

evden maket bıçağı ucu paketle

Girişte de bahsettiğimiz gibi herkes kendine uygun çalışmaları beğenmek istiyor. Bazı insanlar kolay temiz çorba fırsatları ararken, bazı paraya ihtiyacı olan insanlar da kimsenin tercih etmediği ancak kazancı iyi olan iş hakkında araştırma yapar. Şimdi günü kurtarma aracımız maket bıçağı ucu paketlemenin az ancak bol kazançlı destekler arasında yer almaktadır. Firmalar bunu yapmak isteyen insanları ince eleyip sık dokuyarak iş vermek istiyor. Yani tecrübeli, birikimli, düzgün çalışan, sayı saymasını ve işini temiz yapmayı prensip edinmiş elemanlara ihtiyaç duyuyorlar.

“Ben tam aradıkları kişiyim. Bu işleri özenle yaparım.  Bana bu işi gönderebilirler.” diye düşünenler sizlere konu hakkında bilgi verelim. Eğer  maket bıçağı ucu paketlemek istiyorsanız öncelikle işi almak gerekmektedir. Yakalamak istenen işlerin en zorlu süreci işverenlerin size güvenmesi size iş teklif etmesidir. Ancak her şeye rağmen sizin girişim yapmanız iş almak için başvurmanız esastır. Yani sizin öncelikle yapmanız gereken iş başvuru yapmak ve sıranızı beklemek olduğunu söylüyoruz.

Maket bıçağı ucu paketleme işi vermek isteyen kişiler başvurularınızı değerlendirmesi gerekir. Size paketlenecek ürünler ve içine konulacak paketler yine firma tarafından gönderilecektir. İşin nasıl yapılacağını da yine şema ile size anlatılacaktır. Eğer firmalar sizi beğenir iş vermek isterse bırakacağınız mail adresinize gerekli bilgilendirmeyi de yazacaklardır. Böylece uygun zamanlarınızda çalışarak ayda 1200-1300 lira civarında evde maket bıçağı ucu paketleme işi sayesinde YÜKLÜ MİKTARLAR kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. EVDE İŞLERE TALİBİM İŞSİZİM 6 KİŞİYİZ İZMİRDE YAŞIYORUM ACİL OLARAK EVDE İŞE İHTİYACIM VAR.05439251973

  2. Bu işi yapmak istiyorum bursada oturuyorum bana ulaşırsanız sevinirim istediğiniz kadar iş yapabilirim ihtiyaç olursa ekipte kurabilirim 551 595 21 50

  3. Ev hanımıyım, Kağıthane/İSTANBUL’da iki kızım ve yeğenim ile beraber yaşıyorum. Kızım üniversitesi öğrencisi ek gelire ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yapabileceğimizi düşünüyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?