UYARIYORUZ!

Mamak ek iş ilanları

Türküsü ve cezaevi ile meşhur olan Başkent Ankara’nın merkez ilçelerinden Mamak ek iş varsayımları sayesinde çalışma modası hızla artmaya başladı. Böyle olunca Pursaklar,  Elmadağ, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören gibi ilçelerde  iş arayan insanlar oldukça fazlalaştı. Biz de sürekli Türkiye genelinde evden yapılabilecek ek işler hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Özellikle inşaat sektöründe gözle görülür bir yapılaşma dikkat çekmektedir. Bu amaçla Mamak sakinleri evden çalışmak istemesi halinde daha ziyade inşaat sektörüne paralel ek iş fırsatlarından yararlanabilir.

Mamak’ta iş veren firmalar boya badana işleri, ahşap boyama işleri, nakliyat işleri gibi eleman ihtiyacı için personel sağlamaktadır. Ayrıca evde çalışmak isteyen Mamaklı ev hanımları da kendileri istemeleri halinde boş zamanlarında ailelerine büyük tutarlar sağlayabilir. Türkiye genelinde olduğu sektör patlaması yaşanmaktadır. Zahmetsizce nasıl para kazanabiliriz diye merak edenler için birkaç örnek sayabiliriz. Evde takı tasarım işleri,  gelinlik süsleme Nedime bilekliği yapma, kına kesesi işi ev hanımlarının en çok tercih ettiği kişiler arasında dikkat çekmektedir.

Mamak ek iş

Sadece bunlar değil tesbih dizme, boncuk dizme, çorap temizleme, iç çamaşırı paketleme, havlu katlama, çarşaf katlama gibi iş fırsatları da verilmektedir. Bunlar birkaç örnektir. Saymakla bitmeyen Mamak  iş pozisyonları bulunmaktadır. Sizlerin bu konuda neler yapabileceğini önceden kestirmesi gerekir.  Sizlere fikir vermesi açısından sitemizin ek işler bölümü incelenmeli, oralardaki uygun olanlara başvuru yapılmalıdır. Çünkü yemek yapma işinden tutun da kalem montaj işine kadar aklınızda gelmedik iş fırsatları mevcuttur. Menteşe paketleme, veya çamaşır askısı montajı gibi o kadar fazla variasyon mevcut ki. Bunları tek tek saymak yeterli gelmez.

Kimsenin aklından geçmeyen aktiviteleri bulmak için Ankara iş imkânlarını araştırabilirsiniz. Daha da yetmezse Türkiye genelinde diğer illerden sizlere çalışma fırsatı verileceğini de müjdeleyebiliriz. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile işlerini çok kısa sürede bitirilmesini isteyen insanlar her yere kısa süre içerisinde fırsat sunmaktadır.

Sizler de çalışmak için neler yapılması gerektiğini merak etmeye başladı.   Mamak eve ek iş veren firmaların sizlere nasıl iş vermesini merak ettiyseniz hemen belirtelim. Bu yazı altında yer alan iletişim formu sizlere ayrılmıştır. Ayda 1200-1300 lira civarında girdi yakalamak istiyorsanız kovandan uçmayı deneyin.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara evde iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Ben serpil her türlü paketleme işini düzenli ve titiz yaparım. Bana acilen dönüş yaparsanız sevinirim…

  2. Mamak merkezinde oturuyorum evde her türlü işi yaparım paketleme nedime gelin tancı kına sepeti havluluklar kokulu taş acil ihtiyacım var dönrseniz sevinirim

  3. Ankara Mamakta oturuyorum 2 kişiyiz elimiz hızlıdır ev hanimiyiz her türlü paketleme işi yapıyoruz acil ek gelir ihtiyacimiz var lütfen donus yaparsanız sevinirim

  4. EVDE YAPILABİLECEK HER TÜRLÜ PAKETLEME ,BONCUK VE TESBİH DİZME,KOLYE VE SİGARA PAKETLEME YAPILIR.EV YEMEKLERİ, PASTA- KURABİYE VE İÇLİ KÖFTE YAPILIR

  5. Paketlemenin her turlusunu yapabilirim tuzlucayir mamakta ikamet ediyorum iletisiminizi bekliyorum saygilarimla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?