Mamak evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları

Türküsü ve cezaevi ile meşhur olan Başkent Ankara’nın merkez ilçelerinden Mamak evde ek iş imkanları hakkında bilgi paylaşım yapıyoruz. Evden çalışma modası hızla artmaya başladı. Böyle olunca Pursaklar,  Elmadağ, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören gibi ilçelerde ek iş fırsatları arayan insanlar oldukça fazlalaştı. Biz de sürekli Türkiye genelinde evden yapılabilecek ek işler hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Mamak ek iş imkanları hızla  gelişmektedir.  Özellikle inşaat sektöründe gözle görülür bir yapılaşma dikkat çekmektedir. Bu amaçla Mamak sakinleri evden çalışmak istemesi halinde daha ziyade inşaat sektörüne paralel ek iş fırsatlarından faydalanabilir.

Mamak’ta eve ek iş veren firmalar boya badana işleri, ahşap boyama işleri, nakliyat işleri gibi eleman ihtiyacı için personel sağlamaktadır. Ayrıca evde çalışmak isteyen Mamaklı ev hanımları da kendileri istemeleri halinde boş zamanlarında ailelerine büyük paralar sağlayabilir.

Mamak ek iş imkanları Türkiye genelinde olduğu gibi oldukça fazladır. Neler yapabiliriz, nasıl para kazanabiliriz diye merak edenler için birkaç örnek sayabiliriz. Evde takı tasarım işleri,  gelinlik süsleme Nedime bilekliği yapma işi, kına kesesi işi ev hanımlarının en çok tercih ettiği kişiler arasında dikkat çekmektedir.

Mamak ek iş

Sadece bunlar değil tesbih dizme, boncuk dizme, çorap temizleme, iç çamaşırı paketleme, havlu katlama, çarşaf katlama gibi iş fırsatları da verilmektedir.

Bunlar birkaç örnektir. Saymakla bitmeyen Mamak evde iş fırsatları bulunmaktadır. Sizlerin bu konuda neler yapabileceğini önceden kestirmesi gerekir.  Sizlere fikir vermesi açısından sitemizin ek işler bölümü incelenmeli, oralardaki uygun fırsatları başvuru yapılmalıdır. Çünkü evde yemek yapma işinden tutun da kalem montaj işine kadar aklınızda gelmedik iş fırsatları mevcuttur. Menteşe paketleme işi veya çamaşır askısı montaj işi gibi o kadar fazla evden yapılacak iş fırsatları mevcut ki. Bunları tek tek saymak yeterli gelmez. Mamak’ta eve ek iş veren firmaların yeterli gelmemesi halinde Ankara’da evde ek iş imkânlarını araştırabilirsiniz. Daha da yetmezse Türkiye genelinde diğer illerden sizlere çalışma fırsatı verileceğini de müjdeleyebiliriz. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile işlerini çok kısa sürede bitirilmesini isteyen insanlar her yere kısa süre içerisinde fırsat sunmaktadır.

Sizler de çalışmak için neler yapılması gerektiğini merak etmeye başladı.  Yani Mamak eve ek iş veren firmaların sizlere nasıl iş vermesini merak ettiyseniz hemen belirtelim. Bu yazı altında yer alan iletişim formu sizlere ayrılmıştır. Çalışmak istiyorum,  boş zamanlarında neler yapmak istiyorsanız onları da yazarsanız, sizlere iş fırsatları mail adresinize gönderilir.

Ayda 1200 1300 lira civarında ek gelir yakalamak istiyorsanız hemen alt taraftaki iletişim formunu değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. Ankara Mamakta oturuyorum 2 kişiyiz elimiz hızlıdır ev hanimiyiz her türlü paketleme işi yapıyoruz acil ek gelir ihtiyacimiz var lütfen donus yaparsanız sevinirim

  2. EVDE YAPILABİLECEK HER TÜRLÜ PAKETLEME ,BONCUK VE TESBİH DİZME,KOLYE VE SİGARA PAKETLEME YAPILIR.EV YEMEKLERİ, PASTA- KURABİYE VE İÇLİ KÖFTE YAPILIR

  3. Paketlemenin her turlusunu yapabilirim tuzlucayir mamakta ikamet ediyorum iletisiminizi bekliyorum saygilarimla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status