UYARIYORUZ!

Manisa Evde Ek İş İlanları

Tarımın modern bir şekilde işlendiği illerden birisi olan Manisa ek iş imkanları her sene olanca hızıyla devam ediyor. Özellikle dişi kuşların yuvaya yem getirmek için neler yapmak istediklerini biliyoruz. Ailelerine gelir elde etmek için, yuvalarını ayakta tutmak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Tarımsal faaliyetler çalışana üretene kaynak oluşturuyor.

Manisa’da eve ek iş veren firmalar

Türkiye’de hem sanayisi hem de tarımı gelişmiş olan illerin başında gelen Manisa’da evde çalışıp opsiyonları koza dönüştürmek oldukça kolaydır. Çünkü Manisa’da eve ek iş veren firmalar çalışmak isteyenlerin imkanı var. Siz de bu güzel şehirde yaşayan insanlar, gelir adaletsizliğinden şikayetçi iseniz yeteri kadar para kazanamıyorsunuz, bu sorunu gidermek için mecburen farklı iş imkanlarından faydalanmak istiyorsunuz.

Manisa’nın oldukça büyük ilçeleri bulunmaktadır. Her ilçede ayrı iş imkanı bulunmaktadır. Özellikle üzüm, tarım Manisa’da önemli bir gelir kaynağıdır. Kırkağaç kavunu, Turgutlu’da farklı sanayi kuruluşları evde çalışmak isteyenlere ekiş imkanı vermektedir.

Akhisar ek iş 

Akhisar, Salihli, Turgutlu ek iş alanları açısından oldukça avantajıdır. Keza Soma yeraltı zenginlikleri ile yapılmış önemli yerleşim birimidir. Bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşlar büyük itibar kazanmak için değişik alternatifler bulabilirler. Biz Manisa’da eve ek iş veren firmalar ve Türkiye genelinde her yeri iş gönderen firmalar hakkında bilgiler vermeyteyiz. Manisalıların en çok tercih ettiği ek işler;

 • gelinlik süsleme
 • elbise paketleme
 • çorap katlama
 • asma yaprağı toplama
 • zeytin toplama
 • çapa yapma
 • domates toplama
 • havlu katlama
 • kalem montaj
 • üzüm paketleme
 • baharat paketleme

olarak dikkat çekmektedir.

Ayrıca kuru üzüm paketleme, fıstık kırma, ceviz kırma işleri de yoğun olarak talep görmektedir. Siz de bu işlerden kendinize uygun olanları alabilirsiniz. ekisal.com evde çalışıp zamanı lehine döndürmek isteyenleri buluşturan bir sitedir. İş vermek istiyorsanız ya da elemana ihtiyacınız varsa buradan yazabilirsiniz. Çalışmak isteyen sizinle iletişime geçer.

Eğer iş arıyorsanız çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu yapmak için sadece bu yazının altındaki iletişim bölümünü doldurmanız yeterlidir. İhtiyaç sahibi firmalar gerekli durumlarda sizin mail adresinize iş teklifi yaparak size iş gönderir. Manisa’da evde ek iş ilanları olanca hızıyla renkleniyor, artıyor.

Bir önceki yazımız olan Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Hatay ek iş, Hatay evde ek iş imkanları ve Hatay'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

121 yorum

 1. Manisa Salihlide ikamet ediyorum.evde yapabileceğim bir ek iş arayışı içindeyim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. Manisa sehzadelerde oturuyorum havlu elbise paketleme corap katlama kalem montaji islerini yapabilirim

 3. Evde yapabilecegim is istiyorum kalem isi paketleme bana uyabilecek heris olur üniversitemi bebegim oldugu icin dondurdum irtibata gecerseniz sevinirim.

 4. 6 ay sonra düğünüm var borclarimizdan kurtulmamiz için ek ise çok ihtiyacım var yardimci olurmusunuz?

1 2 3 8

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?