UYARIYORUZ!

Menderes evde ek iş ilanları

Geçmiş dönemlerde Cumaovası olarak bilinen ilçe bir zamanlar Türkiye’ye önemli atılımlar yaptıran Başbakan Aydın Menderes adı verilmesi uygun görülmüştür. Tarım ilçenin en önemli ekonomisini oluştururken son dönemde ise sanayi kuruluşları da bu bölgedeki ucuz arsalardan satın alarak geniş mekanlarda üretim yapma planı yapılmaktadır.

Menderes ek iş ilanları her geçen gün artış göstermiş, buna paralel olarak da çalışmak isteyen insanların  şansı artmıştır. İlçede Anadolu’nun her bölgesinden gelerek yerleşmiş insan grupları mevcuttur. Seracılık bu bölgede profesyonel anlamda en iyi şekilde yapılmaktadır.  Hatta hıyar bu ilçenin en önemli ekonomik girdisi olarak kabul edilmektedir.

Yerel yönetimlerin son yıllardaki çabaları ile şehir hızla gelişme göstermiş, köyleri kasabaları değer kazanmaya başlamıştır. Menderes’te eve ek iş veren firmalar her geçen gün artmaya başlamıştır. En çok doğal olarak seracılığa bağlı olarak sebze meyve toplama,  paketleme, pazarlama, nakliyat işleri öne çıkmıştır.

İzmir’de havalimanı yakınında bulunan bu ilçede yaşayan vatandaşlar veya kent merkezindeki diğer İzmirliler  doğrudan ilgilenebilir. İlçenin zeytin,  incir, üzüm ve seracılık önemli kazanç kapıları arasında olduğu herkesin malumudur.

Menderes evde ek iş ilanları konusunda bilgi sahibi olmayan ev hanımları, emekliler için de önemli para kazanma fırsatları bulunmaktadır. İzmir içinden takı tasarım işleri, iplik temizleme, çorap katlama, iç çamaşırı, nikah şekeri, baharat paketleme, nazar boncuğu paketleme işleri sizlere gönderilebilir.

Menderes evde ek iş ilanları

Siz çalışmak istediğinizi beyan eden mesajlar yazdığınız takdirde hem Menderes’te hem de İzmir’de yol veren kişiler, kurumlar kuruluşlar size önemli iş fırsatları sunabilir.

Örneğin ev hanımları için önemli kazanç kapılarından birisi evde turşu yapma, reçel yapma, sarma dolma, börek yapma gibi oldukça aksiyon da bulunmaktadır. Çünkü bu ilçede son dönemde önemli restoranlar ve kahvaltı salonları açılmaya başlandı.

İzmir içinde sıkılan bunalan şehir dışına kaçmak isteyen insanlar bu ilçenin kenar taraflarında, köylerinde, kasabalarında açılan restoranlarda ya da kahvaltı salonlarında farklı bir etkinlik yapmak istemektedir. Bu sebeple de köy kahvaltısı, köy yemekleri tercih edilmektedir. Firmalar da bu amaçla Evde yemek yapacak ev hanımları ile anlaşma yapmaktadır. Eğer bu fırsatı değerlendirirseniz ve başarılı olursanız sizinle sürekli çalışmak istenecektir. Menderes’te eve ek iş veren firmalar sadece bunlarla kısıtlı değildir. Ayrıca İzmir içinden de sizlere uygun farklı çelni sunacak kişiler mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?