Menemen evde ek iş ilanları

Kurtuluş Savaşı yıllarında gösterdiği örnek mücadele ile kahraman olmuş Kubilay’ın memleketi Menemen ek iş ilanları ek gelir imkanları ile ilgili sizlere fikir vereceğiz. Sanayi kuruluşlarının son zamanlarda yoğun bir şekilde tercih ettiği bu önemli İzmir ilçesi evden çalışmak isteyenlere de önemli fırsatlar sunmaktadır. Sadece evden değil,  isteyen part time ya da daimi olarak çalışabilecek iş fırsatlarını yakalayabilir. Çünkü İzmir’in sanayi bölgelerine sahip yakın büyük ilçeleri arasında yer alan Menemen herkesin beklentilerine cevap verecek kapasitededir.

Ulukent Sanayi Bölgesi Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Birinci Sanayi Sitesi İzmir’in güney tarafındaki yaşayan vatandaşlara ek iş fırsatları sunabilir. Nüfusu 160000 civarında olan Menemen hızlı bir direnç göstererek sanayi anlamında büyük atılımlar sergilemektedir. Özellikle plastik sanayisi bu bölgede hızlı bir gelişme göstermiştir. Buna paralel olarak sektörler gelişmiş Menemen’de eve ek iş veren firmalar türemiştir.

Siz de Menemen’de veya bu ilçeye yakın yerlerde yaşayan vatandaşlar için para ihtiyacınız varsa evde ek gelir fırsatlarını araştırmanızı tavsiye ederiz. Sanayisini yenileyen ilçe yeni imarlı alanlar oluşturarak sanayicilere istihdam fırsatı da sunmaktadır. Eğer daimi olarak bir işe ihtiyacınız varsa Menemen organize sanayi bölgesi iş ilanları hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Menemen evde ek iş

Ayrıca Menemen Oto Sanayisi de yine gelişen sektörler arasındadır.  Menemen’de evde ek iş yapmak isteyen erkekler, emekliler, bayanlar, ev hanımları farklı ek gelir fırsatları değerlendirebilir. Ev hanımları evde yapabilecekleri iş alternatiflerini mutlaka araştırmalıdır.

Sitemizde yer alan kategoriler tek tek incelendiği takdirde herkesin kendine uygun bol kazançlı işler göreceğini hatırlatalım. Eğer evden çalışarak Menemen’de eve ek iş veren firmaların sunduğu ş fırsatları değerlendirmek isterseniz sitemizin iletişim bölümünden faydalanabilirsiniz. Çünkü hem İzmir’de eve ek iş veren firmalar hem Menemen’de eve ek iş veren kişiler sizin bırakacağınız başvuru niteliğindeki yazıları inceleyecek gerekli durumlarda mail adresinize çalışma teklifleri sunacaktır.

Ailesinin geçimine destek olmak isteyen paraya ihtiyacı olan herkes mutlaka bu fırsatları değerlendirme gerekir. Eğer siz çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazmazsanız Menemen ek gelir fırsatları uçar gider. Siz de ihtiyacınız olan paraya kavuşamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Ek iş ihtiyacım var paketleme yaparim ev hanimyim Ulukent teyim lütfen yardımcı olun teşekkürler

  2. Menemen çarşıda 5 kişilik ekibim var evde her türlü iş yapabiliriz aracımızla alıp teslim edebiliriz 05424707701

  3. Evde eşim le beraber evde ne iş olursa yaparız paketleme olur yardımcı olursa ni sevinirim 05325983394 burda ulaşabilirsiniz menemen de oturuyoz

  4. menemende oturuyorum 3 kııslık grubumuz var dantel harıc ek ıs yapabılırız serı skılde maılden ulasabılrısınız

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status