UYARIYORUZ!

Mersin Evde Ek İş ve Eve Ek İş Veren Firmalar

Türkiye’nin en önemli liman kenti olan Mersin’de evde ek iş sektörel olarak ivme kazanmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda yaşanan ekonomik duraksaması sebebiyle Mersinli vatandaşlar da zor süreç içinde debelenmektedirler. Bu çalkantılı dönemleri atlatmak amacıyla herkes çalışıp didinmek bir şeyler yapmak için gayret ediyor. Mersin’de eve ek iş veren firmalar ihtiyacı olan insanlara önemli çalışma fırsatları veriyor. Zorunluluk sonucunda edinilen kazanımlarla ödenemeyen kredi kartı borcu kapatılıyor. Aile rahat bir nefes alıyor. Siz de büyük ihtimalle Mersin Toroslar’da yaşayan vatandaşlardan birisiniz.

Toroslar evde ek iş imkanları hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz.  Sadece sizin sorununuz değil, Anamur ilçesinde yaşayan insanlar da Silifke’de yaşayan diğer vatandaşlar da ek gelir imkanları hakkında bilgi almak istiyor.  Mut ilçesi sakinleri de herkes gibi ek işten yararlanmak istiyorlar. Mersin Tarsus, Mezitli, Gülnar ek iş ilanları hakkında bilgi almak için araştırma yapıyor.

Sizlere de nasıl para kazanacağınızı ne yapmanız gerektiğini özetleyeceğiz. Sadece Akdeniz ek iş ilanları değil  Bozyazı,  Bademli iş aleminde beklentiler büyük. Bütün herkesin  bir an önce para kazanmak huzura kavuşmak için ek iş arıyor.  Çamlıyayla Aydıncık ilçeleri sizleri de unutmadık. Sizleri de çeşitli şekillerde çalışmak için araştırma yaptığını tahmin ediyoruz.

Kısacası Mersin’de evlere ek iş veren firmalar nasıl iş veriyorlar malumat vereceğiz. Bu sorunlar elbette ekonomik anlamda sizi zora sokan problemler. Yoksa insan da sıkıntı problem hiçbir zaman bitmez.

Mersin ek gelir fırsatları

Ülke ekonomisi dar boğazdan geçerken herkes bir yerlere sarılmak istiyor. Para kazanmak istiyor.  Mersin ek gelir fırsatları sunan firmalar zor durumda kaldı. Kimlere iş vereceğiniz şaşırıyor. O kadar çok talep geliyor ki bu sebeple telefon numaraları kilitlendi kullanılamaz hale geldi.

Mersin ek iş

Bu yazı altında kendinizi en iyi şekilde anlatırsanız Mersin’de  gelir alanı sunan insanlar elemana ihtiyacı olduğu zaman sizin bırakacağınız iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşacak. Böylece hem kendileri işlerini yürürecek hem de sizler evde ek gelir çalışmalarından yararlanacaksınız. Konu altına özelliklerinizi yazmadan özel bilgilerinizi yazmayın. Sadece hangi işleri yapabilirsiniz, kaç kişi çalışabilirsiniz, ne kadar para kazanmak istiyorsunuz, ekip sayınız, tek başına mısınız… gibi bilgiler yazarak firmaları dikkatini çekmeye çalışın.

Mersin’de yapılacak ek işler

Sanayi ve liman kenti olması sebebiyle nakliyecilik, sebze meyve toplama, pazarlama, paketleme işleri yapabilirsiniz. Evde çalışacak ev hanımları için takı tasarı, gelinlik süsleme, davetiye katlama, kına paketleme, makas montaj işi, çengelli iğne paketleme gibi  etkili imtiyazlar sizlere sunulacaktır.

Siz de sera ve bağcılık yoğun bir şekilde geliştiği için meyve sebze toplamak paketleme ve pazarlama işleri en çok tercih edilen ek işler arasında yer almaktadır. Mersin’de eve ek iş veren firmalar size değer katacaktır. Mersin’de evde ek iş arayan ve evlere ek iş sunan Mersinli patronlar sitemiz aracılığı ile para kazanıyor, beraberinde muhtaç durumdakilerin gelirlerini atılıyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

100 yorum

  1. Mersın Akdenızde ıkamet edıyorum acıl ışe ıhtıyacım var Ayrıca ben dahıl 3 kişiyız her turlu paketleme yaparız

  2. Lütfen bu ıse çok ıhtıyacım var hepsını yapabılırım en kısa zamanda haber verırmısınız lütfen

  3. Mersin. Yenişehir.. Acil evde yapabileceğim işe ihtiyaç vardır.. 3 kişiyiz dönüş yapar yardımcı olursanız sevinirim

  4. Mersin akdenizde yaşıyorum evde paketleme işinde çalışmak istiyorum işimde düzenli ve hızlıyımdır lütfen yardımcı olun bu konuyla ilgili bana donuş yapın çok ihtiyacım var kolay gelsin

  5. mersin akdeniz de ikamet ediyorum evde davetiye,baharat ve çengelli iğne paketleme işi yaparım. cevap verirseniz sevinirim

  6. Mersin toroslarda oturuyorum her turlu paketlem isi gelir elimden dönüs yaparsaniz sevinirim 0543 745 76 24

  7. kina paketleme, davetiye katlama, takı tasarım, baharat paketleme işi
    ekip halinde çalışacağız 2 kişiyiz. mersin/ silifke de ikamet ediyoruz.

1 2 3 7

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?