UYARIYORUZ!

Mevsimsel Ek İş: Papatya Tacı

Mis gibi bir ek gelir arıyorsanız sizlere  papatya tacı işi tavsiye ederiz. Eğlenceli, göze hoş gelen, insanın içini ferahlatan gelir isteyen hanımlar, emekliler, öğrenciler işte sizler için mükemmel bir ücretli aksiyon. İlginç kazanç noktalarından çıkış yapmak isteyenlere tanıtacağımız ek iş çok basit ancak mevsimsel olarak yapılabilir. Türkiye’nin her noktasında bu işe talip olup yapabilirsiniz.  Bugün eve gelir  sunan firmaların papatyadan nasıl para kazandıracaklarını anlatacağız.

“Ben de bu işi yapmak istiyorum, papatya tacı yapabilirim. Benim için çocuk oyuncağı…” diyenler hemen konuya hakim olun. Başınıza taç yapın!

Çiçeklerden taç yapmak herkes tarafından beğenilir ve istenir. O halde eve iş veren firmalar, kuruluşlar ile iletişime geçmeniz ilk koşul. Nasıl iletişim kurulur, diye düşünüyorsanız usulü sizlere basitçe anlatalım.

Sitemiz sürekli olarak çalışmak isteyen insanlar ve işveren elemana ihtiyacı olan firmaları buluşturuyor. Bunu nasıl yapıyor? Oldukça basit eğer ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çok kolay. Bu yazının altındaki iletişim formunu doldurun. Özel Bilgilerinizi paylaşmadan taleplerinizi dile getirin. Böylece sizin sesinize kulak veren birileri mutlaka olacaktır.

papatya tacı işi

İş arıyorsanız iş gönderilir, eleman arıyorsanız elemanlar sizlere mesaj gönderir. Böylece herkes durumdan memnun kalır. Evde papatya tacı işi yapmak isteyenlere de aynı şekilde hemen başvuru yapsın. İhtiyacı olanlar sizlere iş teklifi yapar.

Papatya tacı işinden ne kadar kazanırım

Yapılacak ve süresine göre geliriniz belirlenecektir. Bir günde bir kişi ortalama 30-40 lira civarında para kazanabilir. Elbette bu süre sizin çalışma hızınızla da orantılıdır. Eliniz patik  ise daha fazla para kazanabilirsiniz. Nasıl alabilirim diyen merak ediyorsunuz, evde papatya tacı işi veren firmalar çalışmak isteyenlerle anlaştığı takdirde kullanılacak malzemelerin göndermektedir.

Evde papatya tacı işini nasıl yapılacağı da kısaca anlatılmaktadır. Sizin yapmanız gereken prosedüre uygun bir şekilde size verilen işi zamanında bitirmek ve teslim etmektir. Ailenize tahmin edilmeyecek miktarda ek gelir temin edeceksiniz. Lakin yukarıda uyardığımız üzre bu rengarenk taç yapımı için ilkbahar ve yaz aralığını gözetlemek zorundasınız. Baharı bekleyen kumruları takip etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ek iş ariyorum. Çocuk gelisimi mezunuyum oyuncak yapimina susleme islerine elim cok yatkin ek gelire ihtiyacimiz var. Susleme islerinde bana donus yaparsaniz cok mutlu olurum. Ankarada oturmaktayim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?