UYARIYORUZ!

Minifix paketleme işi ile fiks gelir

Minik ama büyük işler gören bir bağlantı aparatını tanıtmak istiyoruz. Eve rızık götürmek için her türlü yolu denemek mübahtır. Minifix paketleme işi ile destek bulmak isteyenlere kol kanat germek vazifemizdir.

Minifix nedir, Ne işe yarar… Öncelikle bunu bilmekte yarar var. Bunu kısaca açıklayalım.  Amacına uygun bir şekilde bağlantı aparatına minifix adı verilir. Daha basit bir anlatımla ve edebi bir dille mini kelimesi küçük, Fix kelimesi ise sabit anlamında kullanılmaktadır. Yani küçük sabitleyici parçalar olarak düşünebilirsiniz. Siz işin bu boyutuyla fazla bilgilenmenize gerek olmasa da yaptığınız işi bilmeniz açısından söylemekte fayda var.

minifix paketleme işi

Stabil durumda çektirme özelliği taşıyan yine sonradan hiçbir gevşeme olmadan bazı bölümlerinin sabitlenmesini fırsatını verev önemli bir parçadan bahsediyoruz. İşte bu önemli sabitleyici parça size de sağlık açısından önemli katkı sağlayacaktır. Minifix iş olanağı tanıyan ithalatçılar sizlere her ay düzenli gelir sağlayacaktır.

Biliyoruz ki herkesin farklı gider kalemleri bulunmaktadır.  Bunların karşılanması amacıyla farklı arayış içine giren insanlar her türlü çalışma fırsatını kara dönüştürme derdindedir. Bu çok doğal bir durumdur. İnsanlar istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla paraya ihtiyaç duyar. Bu parayı da farklı şekillerde tahmin etme yolları araştırır.  Bu amaçla da minifix paketleme aktivitesiyle ideal yaşam karşısında durmaktadır.

Bu senenin en çok tercih edilen ek işlerine aday durumdadır. İster yalnız başınıza isterseniz bir ekip halinde çalışarak bu işten önemli oranda pay sahibi olabilirsiniz. Faturalarınızı kolay bir şekilde ödenmesine fırsat vermek istiyorsanız size bu işi verecek olan kişilerle iletişime geçmeye çalışınız.

Minifix paketlemek istiyorum acil ihtiyacım var. Lütfen benimle iletişime geçin diye düşünmeye başladınız. Haklısınız herkesin geçim derdi farklı.  Sosyal pozisyonlar da farklı. Bu işleri bazıları çok komik bulurken paraya ihtiyacı olan insanlar ise bu bu sihirli dünyada ailesinin rahatlamasına olanak vermek için çaba harcamaktadır.

İletişime geç,  bölümünde kendinizi ifade edin. Minifix olanağı tanıyan ithalatçılar ihtiyaçları olduğu zaman size ulaşsın.   İletişim kanalı olarak da sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?