UYARIYORUZ!

Naftalin Paketleme-Keseleme İşi

Çok değersiz, önemsiz gibi düşünülen ancak oldukça büyük bir işlevi yerine getiren naftalin keseleme ya da paketleme işi yapma opsiyonu hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Ev hanımlarının yardımcı malzemelerinden birisi olan bu önemli malzeme aslında başka işlere de yarıyor. Evet elbiselerinizi, yataklarınızı ve yorganlarınızı gizli sinsi düşmanlardan koruyor. Güveler evde en sevdiğiniz kıyafetlerimizi mahvedebilir. Bunun için bayanlar önlem amaçlı elbiselerin dolapların arasına naftalin yerleştirir. Bu tehlikeli minik yaratıkların hareket alanını daraltır. Böylece güzel yorganlar, battaniyeler, yastıklar, yün kazaklar delik deşik olmaktan kurtulurlar.

Bizim esas konumuz naftalin paketleme işi veren firmalar kanalıyla karı yüksek işe sahip olabilirsiniz. Dar gelirli ve ihtiyacı olan aileler bu işle ek gelir sağlayabilir. Biliyoruz ki Türkiye’nin hemen hemen her evinde ek kazanç düşünülmektedir. Özellikle bir kaç çocuğu olan evin kira ve geliri az olan insanlar fazladan bir şeyler yapmak zorundadır. Eğer bu bahsettiğimiz gruba dahil oluyorsanız o zaman sizler de naftalin keseleme işi düşünebilirsiniz.

Naftalin keseleme işi veren firmalar

Naftalin paketlemek istiyorum derseniz sizlere ne yapmamız gerektiğini anlatalım.  Naftalin paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurarak bu işi almanız gerekir. Peki nasıl alacaksınız?  Naftalin işi veren nalburlar ile doğrudan temas kuramazsınız. Kimlerin bu işi verdiğini yaptırmak istediğini bilemezsiniz. Aşağıdaki mesaj bölümüne kendinizden bahsedin kaç kişi olduğumuzu ne kadar zamanınız bulunduğunu nerede yaşadığınızı tecrübeniz varsa bunlardan bahsedebilirsiniz. Böylece firmalar sizin bıraktığınız mail adresinizden arayacak size iş teklifi yapacaklar. Siz de boş zamanlarınızı paraya dönüştüreceksiniz.

Evde Naftalin keseleme işi nasıl yapılır

Firmaların sizleri göndereceğim Bir çuval naftalin istenilen gramajda küçük keselere yerleştirilmelidir. Satışa hazır hale getirilmelidir. Emeğinizin karşılığı olan parayı alacaksınız. Çalışma zemini hazırlayan firma ile ister paket başı, isterseniz herkese başı anlatabilirsiniz. Böylece mükemmel diyebileceğimiz paralı aktiviteden yararlanmış olursunuz. Evde naftalin keseleme yaparak ayda ortalama 1000 TL ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk bakıcılığı yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhaba. Yurtdisinda yasiyorum. Azerbaycan Bakude. Burda bayiniz varsa calismak isterim. Bos zamanim cok.cocugum yok.

  2. Merhabalar İstanbul Sultangazi de yaşıyorum evde kızımla paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapin

  3. böyle boş boş yazılar yazıyorsunuz sonra zaman kaybı ve hüsranla bitiyorne ortada firma var nede biş ilanı bende zarf katlama işi yapmak istedim ama hiç bir sitede iş ilanı yok.boş laf bunlar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?