Nikah şekeri paketleme işi – Eve nikah şekeri işi veren firmalar 2017

Her yıl olduğu gibi bu sene de sizlere en çok kazanç sağlayacak ek kişiler arasında evde nikah şekeri paketleme işi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eve nikah şekeri işi veren firmalar sayesinde bol para kazanacaksınız ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız.

Sitemiz her geçen gün sizlere kazançlı bereketli gelir fırsatları hakkında bilgilendirme yapmaktadır. 2017 senesi içinde en çok karlı işler arasında buişin yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zor hayat şartlarına karşı birilerinin evden ek gelir yaparak ailesine destek olması zorunludur. Bilhassa ev hanımları bu konuda ailesine önemli destek çıkan kişilerdir.

Evde ek iş yapmak düşündüğünüz kadar zor değildir bilhassa evden yapılacak paketleme işleri sizlere önemli ölçüde rahatlama fırsatı sunmaktadır. Eve nikah şekeri işi veren firmalar 2017 itibarıyla en fazla para kazandıran sektör olarak dikkat çekmektedir. Çünkü katlaması hazırlaması hem kolay hem de oldukça fazla tercih edilen ek işler arasındadır.

Eve nikah şekeri işi veren firmalar 2017

Yaz mevsimi yaklaşmaya başlayınca firmalar da düğün organizasyonu işlerini ayarlıyor. bunun için önceden bütün işlerin hazır olması gerekmektedir. Nikah şekeri işi de bu organizasyonlar arasında yer almaktadır. Farklı şekillerde tasarlanan misafirlerin küçük bir gülümsemesi ve memnuniyeti dikkate alınarak hazırlanan bu cici şekerler sizlere gelir sağlayabilir.

Emekli veya öğrenciler’ Sizler de eğer ek gelir düşünüyorsanız, size de bu fırsatı değerlendirmek zorundasınız. Herkesin yeri ve zamanı mutlaka vardır. Emekli büyüklerimiz zaten kıt kanaat zor geçiniyor. Farklı ek iş fırsatları araştırıyor. Biz de onlara uygun bu işi tavsiye ediyoruz. Eğer çalışmak istiyorsanız evde nikah şekeri paketleme işi tam Size uygun düştüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Hemen eve nikah şekeri işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir.

Evde nikah şekeri işi

Konu altında iletişim formunu uygun şekilde doldurun. Size de iş teklifi yapılsın. İşin ayrıntıları firma tarafından size anlatılsın. Çalışmak isteyenler para kazanmak isteyenler bu fırsat geri çevrilmez. Hemen başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Seyyar çalışmayı düşünüyorsanız yapılması gereken işlemleri kısaca anlatalım. Size nikah şekerlerini paketlemek için gerekli malzemeler gönderilecektir. Bunlar bazen bir mıknatıs, bazen tüm yapıştırıcı kurdele olabilir. Ayrıca süsleme amaçlı olarak fiyonk, kurdele kesme makinası gibi küçük aparatlar da gerekebilir. Merak etmeyin bunların hiçbirini SATIN almayacaksınız. Çalışmayı kabul ettiyseniz evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar sizlere bunları da temin edecektir. Başvuru yapmazsanız iş de alamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

150 yorum

 1. Merhaba Ankara \sincan’da yaşıyorum ve ek gelir yapmak istiyorum iki kişiyiz. İlgilenirseniz sevinirim

 2. Antalya Konyaaltında oturuyorum.
  El becerim var.Bu işe ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.çok teşekkür ederim.iyi günler.

 3. ankara da oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var elimiz hızlı temiz ekip olarak çalışmaktayız geri dönüş yaparsanız seviniriz

 4. Bızde 4 kisiyiz evde ek ıs yapmak istiyoruz bize de evde paket işİ verirseniz seviniriz sivas merkezde oturuyoruz

 5. Izmir karabaglarda ikamet ediyorum 4 kişilik ekibiz biz bu işi çok temiz yaparız ve bu ise ck ihtiyacım var acil ulaşırsınız sevinirim TEŞEKKÜR LER

  • Evde ek is yapmak istiyorum nikah şekeri paketlemek istiyorum ek bir gelirim olsun istiyorum İzmirde yaşıyorum ve firmalara ulaşmak istiyorum

 6. Merabalar 10 kislik ekibim var daha once bu isleri yapmak isteriz geri donus yaparsaniz sevinirim tesekuler.

 7. daha önce çok tecrübem var kayseri beyazşehirde oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirm

 8. merhaba biz İstanbul Maltepe de 4 kişilik kadroyuz
  nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyoruz bu konuda tecrübemiz mevcuttur.
  geri dönüş yaparsanız seviniz
  kolay gelsin..

1 2 3 10

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status