UYARIYORUZ!

Osmangazi ek iş ilanları

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin nüfusu en büyük en fazla olan ilçelerinden Osmangazi ek iş  alanları hakkında siz değerli ziyaretçileri yönlendiriyoruz. Bu ilçemizin sınırları içinde oldukça fazla mahalle bulunmaktadır. Buna paralel olarak sokak ve cadde sayıları da on binlere yaklaşmıştır. Ekonomik ve sosyal açıdan merkezi bir konumda olan Osmangazi İlçesi 5 yıldızlı oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi önemli potansiyel sahibidir.  Dolayısıyla Bursa Osmangazi’de oryiyantasyonu oldukça fazla alternatifler sunmaktadır. Bu ilçe sınırları içerisinde oturan,  çalışan ama yeterli geliri olmayan, burada ikamet eden herkes para ihtiyacını gidermek için  arayışlar içindedir.

Bursa orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşlarına sahiptir. Dolayısıyla otomobilden dokuma sanayisine kadar oldukça fazla geniş bir yelpazede iş fırsatı mevcuttur. Çalışmak isteyenler para ihtiyacı olanlar bazen evden ek gelir aramaktadır. Bursa’da havlu katlama işi, trikotaj sanayisinden dolayı çorap temizleme, kazak düzenleme, paketleme gibi işler sizlere gönderilebilir.

Bursa eve ek iş

Ayrıca elektronik montaj işleri, ayakkabı işi, tarım araçları, mobilya sanayi ürünleri, bıçakçılık gibi farklı eş ek iş fırsatları bulunabilir. Bıçak paketleme  ve  bıçak montaj,işi döküm sanayisi, marangozluk makinaları, soba sanayisi gibi oldukça görkemli iş kolları mevcuttur.

Bursa’da çalışmak isteyen kişilere  Osmangazi’de eve ek iş veren firmalar hem de diğer ilçelerden sizlere uygun ek iş fırsatları sunulabilir.  Eğer çalışmak isterseniz Orhangazi aş imkanları hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bunu nasıl yapacaksınız? Bursa’da size  iş  vermek isteyen kişiler, kurumlar, kuruluşlar sizinle iletişime geçmesi gerekir. Bunun için de sizlerin sitemiz aracılığı ile size aş verecek insanlarla işbirliği yapmanız şarttır.

Bu amaçla sitemizin sizlere sunduğu buluşturma fırsatından faydalanabilirsiniz. Eğer Bursa’da evde ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız bu yazının altında yer alan iletişim formu sizlere bu fırsatı verebilir. “Çalışmak istiyorum, her türlü işi yaparım” ya da “Ben sadece şu işleri yaparım…” diye alt tarafa mesaj yazınız. Kendinizden bahsediniz. Osmangazi’de iş veren uzmanlar gerekli durumlarda sizin mail adresinize ek iş ilanları ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. ev de nikah şekeri kına vb işleri yapabilirim.elim çok hızlıdır.daha önce el işi yapmıştım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?